në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Produkte
Për faqe

AIR MAX

AIR MAX

Sezoni i Nike Air Max në dyqanin tonë online sjell për ju  ngjyrat mbresëlënëse në siluetat e njohura, por edhe variantet klasike që janë një zgjedhje e përjetshme.

Nike Air Max 90, 95, 270, 2021, 2090 dhe modele të tjera Air Max janë të domosdoshëm në koleksionet e shumë adhuruesve të atleteve dhe mund të porositen online.

Filtriraj
Kategoritë
Rivendos filtrat
Gjinia
Marka
Mosha
Material/teknologji
Masa
Koleksionet
Çmimi
meshkuj
unisex
te-rritur
List: AIR MAX
15 produkte

AIR MAX

Sezoni i Nike Air Max në dyqanin tonë online sjell për ju  ngjyrat mbresëlënëse në siluetat e njohura, por edhe variantet klasike që janë një zgjedhje e përjetshme.

Nike Air Max 90, 95, 270, 2021, 2090 dhe modele të tjera Air Max janë të domosdoshëm në koleksionet e shumë adhuruesve të atleteve dhe mund të porositen online.

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FZ4619-001
21.100 LEK
Masa
10
7.5
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FJ2589-200
21.100 LEK
Masa
10
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete DZ3544-600
22.400 LEK
Masa
10
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete DZ4353-101
12.500 LEK
Shuma e kursyer 30%
17.900 LEK
Masa
10
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FQ2437-001
12.900 LEK
Shuma e kursyer 40%
21.500 LEK
Masa
10
11
7.5
8
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete DR0453-003
21.100 LEK
Masa
10.5
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete DR8616-002
13.100 LEK
Shuma e kursyer 40%
21.900 LEK
Masa
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete AH8050-005
21.900 LEK
Masa
10
7.5
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete AH8050-100
Moške modne superge
13.100 LEK
Shuma e kursyer 40%
21.900 LEK
Masa
7.5
8.5
9.5