TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Produkte
Për faqe

AIR MAX

AIR MAX

Sezoni i Nike Air Max në dyqanin tonë online sjell për ju  ngjyrat mbresëlënëse në siluetat e njohura, por edhe variantet klasike që janë një zgjedhje e përjetshme.

Nike Air Max 90, 95, 270, 2021, 2090 dhe modele të tjera Air Max janë të domosdoshëm në koleksionet e shumë adhuruesve të atleteve dhe mund të porositen online.

Filtriraj
Kategoritë
Rivendos filtrat
Gjinia
Marka
Mosha
Koleksionet
Çmimi
femra
unisex
te-rritur
List: AIR MAX
16 produkte

AIR MAX

Sezoni i Nike Air Max në dyqanin tonë online sjell për ju  ngjyrat mbresëlënëse në siluetat e njohura, por edhe variantet klasike që janë një zgjedhje e përjetshme.

Nike Air Max 90, 95, 270, 2021, 2090 dhe modele të tjera Air Max janë të domosdoshëm në koleksionet e shumë adhuruesve të atleteve dhe mund të porositen online.

Sačuvano u omiljne
Atlete DC4025-100
16.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
20.100 LEK
Masa
6
6.5
7
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DC9450-001
17.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
22.400 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DM3080-100
15.700 LEK
Shuma e kursyer 30%
22.400 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Atlete AH6789-001
17.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
22.400 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete AH6789-100
17.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
22.400 LEK
Masa
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DH5719-100
14.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
20.900 LEK
Masa
6
6.5
7
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Atlete CK7070-100
17.800 LEK
Shuma e kursyer 30%
25.400 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DJ3893-600
20.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
26.100 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Atlete CV8817-002
13.500 LEK
Shuma e kursyer 50%
26.900 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Atlete CK7212-001
13.500 LEK
Shuma e kursyer 50%
26.900 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9