në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Produkte Tee Dress
Produkte Tee Dress
Produkte Tee Dress
Produkte Tee Dress
Produkte Tee Dress
Produkte Tee Dress
Produkte Tee Dress
Produkte Tee Dress
Produkte Tee Dress
Produkte Tee Dress

Produkte Tee Dress

Kodi i artikullit: HC2052
Šifra proizvođača: CC967

Si pjesë e projektit EcoVision, ne sjellim për ju modelet BUZZING GREEN të markave të njohura të përbëra nga materiale të riciklueshme, vegane, të padëmshme dhe që kontribuojnë në mbrojtjen dhe ruajtjen e mjedisit.

Kontrolloni disponueshmërinë
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruaj

adidas TEE DRESS është një fustan për femra që mund ta vishni në çdo rast. Fustani ka një prerje të gjerë për liri të plotë lëvizjeje. Është i përbërë prej materiali pambuku për të ofruar rehati dhe butësi gjatë gjithë ditës. Produktet tona të pambukut mbështesin rritjen e qëndrueshme të pambukut. Logoja e madhe Trefoil në anën e pasme do të theksojë stilin tuaj sportiv dhe urban.
Specifikimi:

 • Prerje e lirshme
 • Përbërja e materialit: 100% pambuk

 • Trenutno nema komentara

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Shapka DX4816-702
  Çmimi 6.700 LEK
  Masa
  5
  6
  7
  8
  9
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Shapka DX5575-401
  Çmimi 4.400 LEK
  Masa
  10
  11
  7
  8
  9
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Shapka FV5637-001
  Çmimi 6.700 LEK
  Masa
  10
  11
  7
  8
  9
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Shapka FD4116-001
  Çmimi 6.700 LEK
  Masa
  10
  12
  13
  7
  8
  9
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Shapka FD5131-001
  Çmimi 9.400 LEK
  Masa
  10
  11
  8
  9
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Shapka FD4116-201
  Çmimi 6.700 LEK
  Masa
  10
  11
  7
  8
  9