në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Nike Fustane Sportswear Essential
Nike Fustane Sportswear Essential
Nike Fustane Sportswear Essential
Nike Fustane Sportswear Essential
Nike

Nike Fustane Sportswear Essential

Kodi i artikullit: DV7882-100
6.700 LEK
6.700 LEK
5.400 LEK
Shuma e kursyer: 1.300 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • M
 • S
 • XS
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Ka një arsye se përse fustani me mëngë të shkurtra për femra Nike Sportswear Essential është një pjesë e rëndësishme e koleksionit Essential. Përveçse është i lehtë për tu veshur ashtu si bluza juaj e preferuar, është i përbërë tërësisht prej pambuku të butë organik, është tepër i butë dhe ju siguron rehati të plotë dhe lehtësi në lëvizje. Shpatullat e rëna e bëjnë përshtatjen e saj të relaksuar. Modeli i fustanit të këtij viti është më i gjatë se ai i mëparshmi për të dhënë mbulim shtesë. Logoja Nike në pjesën e përparme është pjesa e rëndësishme e dizajnit, e cila nxjerr në pah origjinalitetin e markës dhe ja bën të qartë të gjithëve zgjedhjen tuaj. Ky fustan do të bëhet i preferuari juaj në një kohë shumë të shkurtër sepse do të përmbushë me lehtësi dhe në mënyrë perfekte çdo kërkesë që ju keni kur bëhet fjalë për të zgjedhur veshjen e duhur.

Specifikimi:

 • Fustan për femra
 • Mëngë të shkurtra
 • Jakë rrethore
 • Përbërja: 100% pambuk
 • Logo Nike

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Fustane
  Marka Nike
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Trenutno nema komentara

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete DQ5188-102
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.700 LEK
  Shuma e kursyer 60%
  21.700 LEK
  Masa
  6
  6.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete DQ5188-001
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.700 LEK
  Shuma e kursyer 60%
  21.700 LEK
  Masa
  6.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Xhupa FN0368-386
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  22.600 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  45.200 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete DH5073-001
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.600 LEK
  Shuma e kursyer 60%
  21.500 LEK
  Masa
  6
  6.5
  7
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Atlete DJ9946-002
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.900 LEK
  Shuma e kursyer 60%
  17.200 LEK
  Masa
  8
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete DD9682-100
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  12.700 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  15.900 LEK
  Masa
  6
  6.5
  7