në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Këpucë

Për faqe

Këpucë

Pročitajte

Nëse ju nuk mund të imagjinoni një ditë pa Instagram, dhe pa ndjekur rregullisht blogjet dhe portalet më të famshme në botë, deri tani keni vënë re që çdo sekondë, shumica e postimeve i referohen kombinimeve “street style” të sjellë nga influencerat më të njohur, blogerët e modës dhe blogerët, dhe gjithashtu artistë që janë pjesë e kulturës hip hop dhe pop. Stili I tyre, kur ne flasim për variante për përditë por ndonjëherë dhe për mbrëmje janë plotësuar gjithmonë nga atlete urbane dhe stil. Këto pa dyshim përfshijnë atletet më popullore të meshkujve dhe femrave, si modelet adidas Originals Superstar, Force, Stan Smith, Gazelle, NMD, Nike Air Max, Air Force dhe Air Jordan, New Balance, Reebok dhe Puma,

Nëse kultura e atleteve është bërë guida juaj teksa zgjedh kombinimet e veshjeve street style, Dyqani Online Buzz është vëndi i duhur për ju! Në të ju mund të gjeni atletet e një cilësie të lartë për përditshmëri  nga brand-et që kanë fituar zemrën e yjeve të famshëm botërorë. Origjinale dhe të veçanta, të krijuara për variante për përditshmëri ose me pak më shumë elegance, atletet që janë pjesë e dyqanit online Buzz do të bëhen shumë shpejt një element “must-have” të çdo stilimi tuaj.

 

Atletet për djem dhe atletet për vajza, të cilat janë pjesë e ofertës së Buzz, janë krijuar për fëmijvt ku prindërit kujdesen për çdo detaj nga dita e pare, veçanërisht për atletet që fëmijët veshin. Do të duken më bukur dhe të ëmbël se më pare, dhe ju do të jeni i sigurt që bëtë zgjedhjen e duhur.

Bëhu një virtuoz i vërtetë i origjinalitetit tek atletet që do kontribuojnë në stilin tuaj autentik, të cilin ju mund ta blini sot tek dyqani online Buzz.

Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Marka
Mosha
Material/teknologji
Masa
Koleksionet
Çmimi
meshkuj
unisex
303 produkte
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Shapka FD4116-001
6.700 LEK
Masa
10
11
12
13
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka FD5131-001
9.400 LEK
Masa
10
11
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Shapka FD4116-201
6.700 LEK
Masa
10
11
12
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Shapka FD4116-100
6.700 LEK
Masa
10
11
12
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Shapka ID5799
5.400 LEK
Masa
10
11
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Shapka ID5797
5.400 LEK
Masa
10
11
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Shapka ID5796
5.400 LEK
Masa
10
11
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka 208493-1LM
8.400 LEK
Masa
M10-W12
M7-W9
M8-W10
M9-W11
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka 208170-1LM
7.200 LEK
Masa
M10-W12
M11
M8-W10
M9-W11
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka 207937-2Q9
8.400 LEK
Masa
M10-W12
M11
M5-W7
M7-W9
M8-W10
M9-W11
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka 208170-001
7.200 LEK
Masa
M10-W12
M11
M8-W10
M9-W11
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka 207937-001
8.400 LEK
Masa
M10-W12
M11
M8-W10
M9-W11
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka FQ1598-600
6.000 LEK
Masa
10
11
12
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Shapka HQ4672
7.800 LEK
Masa
10
11
8
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Shapka HQ4670
7.800 LEK
Masa
10
8
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Shapka HP6522
7.800 LEK
Masa
10
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka NF0A4T2RWIT1
5.900 LEK
Masa
10
11
12
13
8
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka DX5575-001
4.400 LEK
Masa
10
11
12
7
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka 207937-1FT
8.400 LEK
Masa
M5/W7
M8-W10
M9-W11
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka CN9678-008
4.900 LEK
Masa
10
11
12
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka NF0A4T2RKY41
5.900 LEK
Masa
10
11
12
13
8
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Shapka CN9675-401
Moške modne superge
4.400 LEK
Masa
10
11
12
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Shapka CN9675-005
Prosecna ocena:
vlerësime
1
Moške modne superge
4.400 LEK
Masa
10
11
12
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Shapka CN9675-002
Prosecna ocena:
vlerësime
1
Moške modne superge
4.400 LEK
Masa
10
7
8
9
Pročitajte

Nëse ju nuk mund të imagjinoni një ditë pa Instagram, dhe pa ndjekur rregullisht blogjet dhe portalet më të famshme në botë, deri tani keni vënë re që çdo sekondë, shumica e postimeve i referohen kombinimeve “street style” të sjellë nga influencerat më të njohur, blogerët e modës dhe blogerët, dhe gjithashtu artistë që janë pjesë e kulturës hip hop dhe pop. Stili I tyre, kur ne flasim për variante për përditë por ndonjëherë dhe për mbrëmje janë plotësuar gjithmonë nga atlete urbane dhe stil. Këto pa dyshim përfshijnë atletet më popullore të meshkujve dhe femrave, si modelet adidas Originals Superstar, Force, Stan Smith, Gazelle, NMD, Nike Air Max, Air Force dhe Air Jordan, New Balance, Reebok dhe Puma,

Nëse kultura e atleteve është bërë guida juaj teksa zgjedh kombinimet e veshjeve street style, Dyqani Online Buzz është vëndi i duhur për ju! Në të ju mund të gjeni atletet e një cilësie të lartë për përditshmëri  nga brand-et që kanë fituar zemrën e yjeve të famshëm botërorë. Origjinale dhe të veçanta, të krijuara për variante për përditshmëri ose me pak më shumë elegance, atletet që janë pjesë e dyqanit online Buzz do të bëhen shumë shpejt një element “must-have” të çdo stilimi tuaj.

 

Atletet për djem dhe atletet për vajza, të cilat janë pjesë e ofertës së Buzz, janë krijuar për fëmijvt ku prindërit kujdesen për çdo detaj nga dita e pare, veçanërisht për atletet që fëmijët veshin. Do të duken më bukur dhe të ëmbël se më pare, dhe ju do të jeni i sigurt që bëtë zgjedhjen e duhur.

Bëhu një virtuoz i vërtetë i origjinalitetit tek atletet që do kontribuojnë në stilin tuaj autentik, të cilin ju mund ta blini sot tek dyqani online Buzz.