në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Këpucë
Për faqe

NEW COLLECTION

NEW COLLECTION

Jeni lodhur nga modelet aktuale në gardërobën tuaj? Mos u shqetësoni, koleksioni i ri sapo ka ardhur! Përditësoni hapin tuaj me tendencat aktuale të atleteve dhe rifreskoni kombinimet tuaja të veshjeve me modele street style me prerje komode, ngjyra tërheqëse dhe plotësoni çdo veshje me aksesorë nga oferta jonë. Zgjidhni të preferuarat tuaja për sezonin e ardhshëm dhe porositni ato online.

Filtriraj
Kategoritë
Rivendos filtrat
Gjinia
Marka
Mosha
Masa
Koleksionet
Çmimi
meshkuj
unisex
te-rritur
List: NEW COLLECTION
105 produkte

NEW COLLECTION

Jeni lodhur nga modelet aktuale në gardërobën tuaj? Mos u shqetësoni, koleksioni i ri sapo ka ardhur! Përditësoni hapin tuaj me tendencat aktuale të atleteve dhe rifreskoni kombinimet tuaja të veshjeve me modele street style me prerje komode, ngjyra tërheqëse dhe plotësoni çdo veshje me aksesorë nga oferta jonë. Zgjidhni të preferuarat tuaja për sezonin e ardhshëm dhe porositni ato online.

Sačuvano u omiljne
Atlete DM0118-100
19.700 LEK
Shuma e kursyer 10%
21.900 LEK
Masa
10
10.5
11
12
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DQ7658-101
19.700 LEK
Shuma e kursyer 10%
21.900 LEK
Masa
10
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DC8874-001
17.900 LEK
Shuma e kursyer 10%
19.900 LEK
Masa
10
10.5
11
12
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DH7436-001
19.700 LEK
Shuma e kursyer 10%
21.900 LEK
Masa
10
11
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DM0117-100
19.700 LEK
Shuma e kursyer 10%
21.900 LEK
Masa
10
10.5
11
12
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DV0789-100
19.700 LEK
Shuma e kursyer 10%
21.900 LEK
Masa
10
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DJ3911-101
19.700 LEK
Shuma e kursyer 10%
21.900 LEK
Masa
10
11
12
8
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DB4109-001
21.500 LEK
Shuma e kursyer 10%
23.900 LEK
Masa
10
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DM0573-100
19.700 LEK
Shuma e kursyer 10%
21.900 LEK
Masa
10
10.5
11
12
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DM0573-002
19.700 LEK
Shuma e kursyer 10%
21.900 LEK
Masa
10
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DM0573-001
19.700 LEK
Shuma e kursyer 10%
21.900 LEK
Masa
10
10.5
11
11.5
12
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DH7615-100
19.700 LEK
Shuma e kursyer 10%
21.900 LEK
Masa
10
10.5
11
12
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DH7615-001
19.700 LEK
Shuma e kursyer 10%
21.900 LEK
Masa
10
11
12
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DQ7669-100
19.700 LEK
Shuma e kursyer 10%
21.900 LEK
Masa
10
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete 553558-612
24.200 LEK
Shuma e kursyer 10%
26.900 LEK
Masa
10
10.5
12
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete 553558-063
24.200 LEK
Shuma e kursyer 10%
26.900 LEK
Masa
10
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DQ8422-300
24.200 LEK
Shuma e kursyer 10%
26.900 LEK
Masa
10
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete 554724-079
26.000 LEK
Shuma e kursyer 10%
28.900 LEK
Masa
10
10.5
11
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DQ8426-517
26.000 LEK
Shuma e kursyer 10%
28.900 LEK
Masa
10
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete 554724-174
26.000 LEK
Shuma e kursyer 10%
28.900 LEK
Masa
10
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DQ8426-014
26.000 LEK
Shuma e kursyer 10%
28.900 LEK
Masa
10
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete 554724-660
26.000 LEK
Shuma e kursyer 10%
28.900 LEK
Masa
10
10.5
11
11.5
12
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DM1200-001
26.000 LEK
Shuma e kursyer 10%
28.900 LEK
Masa
10
11
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DQ8417-006
26.000 LEK
Shuma e kursyer 10%
28.900 LEK
Masa
10
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Pročitajte

Nëse ju nuk mund të imagjinoni një ditë pa Instagram, dhe pa ndjekur rregullisht blogjet dhe portalet më të famshme në botë, deri tani keni vënë re që çdo sekondë, shumica e postimeve i referohen kombinimeve “street style” të sjellë nga influencerat më të njohur, blogerët e modës dhe blogerët, dhe gjithashtu artistë që janë pjesë e kulturës hip hop dhe pop. Stili I tyre, kur ne flasim për variante për përditë por ndonjëherë dhe për mbrëmje janë plotësuar gjithmonë nga atlete urbane dhe stil. Këto pa dyshim përfshijnë atletet më popullore të meshkujve dhe femrave, si modelet adidas Originals Superstar, Force, Stan Smith, Gazelle, NMD, Nike Air Max, Air Force dhe Air Jordan, New Balance, Reebok dhe Puma,

Nëse kultura e atleteve është bërë guida juaj teksa zgjedh kombinimet e veshjeve street style, Dyqani Online Buzz është vëndi i duhur për ju! Në të ju mund të gjeni atletet e një cilësie të lartë për përditshmëri  nga brand-et që kanë fituar zemrën e yjeve të famshëm botërorë. Origjinale dhe të veçanta, të krijuara për variante për përditshmëri ose me pak më shumë elegance, atletet që janë pjesë e dyqanit online Buzz do të bëhen shumë shpejt një element “must-have” të çdo stilimi tuaj.

 

Atletet për djem dhe atletet për vajza, të cilat janë pjesë e ofertës së Buzz, janë krijuar për fëmijvt ku prindërit kujdesen për çdo detaj nga dita e pare, veçanërisht për atletet që fëmijët veshin. Do të duken më bukur dhe të ëmbël se më pare, dhe ju do të jeni i sigurt që bëtë zgjedhjen e duhur.

Bëhu një virtuoz i vërtetë i origjinalitetit tek atletet që do kontribuojnë në stilin tuaj autentik, të cilin ju mund ta blini sot tek dyqani online Buzz.