në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Këpucë
Për faqe

NEW

NEW

Hidhini një sy modeleve më të fundit botërore në BUZZ dhe zgjidhni modelin tuaj të preferuar më trend të momentit. 

Filtriraj
Kategoritë
Rivendos filtrat
Gjinia
Marka
Mosha
Masa
Koleksionet
Çmimi
List: NEW
154 produkte

NEW

Hidhini një sy modeleve më të fundit botërore në BUZZ dhe zgjidhni modelin tuaj të preferuar më trend të momentit. 

Sačuvano u omiljne
Atlete 1201A481-300
15.700 LEK
Shuma e kursyer 37%
24.900 LEK
Masa
10
11
8
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete 1201A481-101
15.700 LEK
Shuma e kursyer 37%
24.900 LEK
Masa
10
11
8
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DM9677-160
9.400 LEK
Shuma e kursyer 37%
14.900 LEK
Masa
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Atlete M5740GRM
9.600 LEK
Shuma e kursyer 46%
17.900 LEK
Masa
10
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DM0033-100
15.700 LEK
Shuma e kursyer 37%
24.800 LEK
Masa
10
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DM0017-001
18.800 LEK
Shuma e kursyer 10%
20.900 LEK
Masa
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Atlete CW1588-004
6.800 LEK
Shuma e kursyer 37%
10.800 LEK
Masa
1.5Y
11C
12.5C
12C
13C
1Y
2.5Y
3Y
Sačuvano u omiljne
Atlete CW1589-004
5.900 LEK
Shuma e kursyer 37%
9.300 LEK
Masa
10C
5C
6C
7C
8C
9C
Sačuvano u omiljne
Atlete GY0782
10.100 LEK
Shuma e kursyer 37%
16.000 LEK
Masa
3-
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Atlete DC8874-001
17.900 LEK
Shuma e kursyer 10%
19.900 LEK
Masa
10
10.5
11
12
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DH8695-100
15.200 LEK
Shuma e kursyer 10%
16.900 LEK
Masa
3.5Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Atlete DM1086-101
15.200 LEK
Shuma e kursyer 10%
16.900 LEK
Masa
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Atlete DH9595-001
12.900 LEK
Shuma e kursyer 24%
16.900 LEK
Masa
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Atlete DM0573-100
19.700 LEK
Shuma e kursyer 10%
21.900 LEK
Masa
10
10.5
11
12
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete 553558-612
24.200 LEK
Shuma e kursyer 10%
26.900 LEK
Masa
10
10.5
12
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DM8960-801
24.200 LEK
Shuma e kursyer 10%
26.900 LEK
Masa
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Atlete 554724-660
26.000 LEK
Shuma e kursyer 10%
28.900 LEK
Masa
10
10.5
11
11.5
12
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DM9077-108
26.000 LEK
Shuma e kursyer 10%
28.900 LEK
Masa
3.5Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Atlete CT0978-501
26.000 LEK
Shuma e kursyer 10%
28.900 LEK
Masa
10
10.5
11
12
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete CZ0907-160
13.200 LEK
Shuma e kursyer 10%
14.700 LEK
Masa
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Atlete CZ0907-004
14.700 LEK
Masa
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Atlete DV3477-101
9.300 LEK
Shuma e kursyer 37%
14.700 LEK
Masa
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Atlete DO0613-160
12.500 LEK
Shuma e kursyer 37%
19.900 LEK
Masa
10
11
12
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DV2207-100
17.900 LEK
Shuma e kursyer 10%
19.900 LEK
Masa
10
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Pročitajte

Nëse ju nuk mund të imagjinoni një ditë pa Instagram, dhe pa ndjekur rregullisht blogjet dhe portalet më të famshme në botë, deri tani keni vënë re që çdo sekondë, shumica e postimeve i referohen kombinimeve “street style” të sjellë nga influencerat më të njohur, blogerët e modës dhe blogerët, dhe gjithashtu artistë që janë pjesë e kulturës hip hop dhe pop. Stili I tyre, kur ne flasim për variante për përditë por ndonjëherë dhe për mbrëmje janë plotësuar gjithmonë nga atlete urbane dhe stil. Këto pa dyshim përfshijnë atletet më popullore të meshkujve dhe femrave, si modelet adidas Originals Superstar, Force, Stan Smith, Gazelle, NMD, Nike Air Max, Air Force dhe Air Jordan, New Balance, Reebok dhe Puma,

Nëse kultura e atleteve është bërë guida juaj teksa zgjedh kombinimet e veshjeve street style, Dyqani Online Buzz është vëndi i duhur për ju! Në të ju mund të gjeni atletet e një cilësie të lartë për përditshmëri  nga brand-et që kanë fituar zemrën e yjeve të famshëm botërorë. Origjinale dhe të veçanta, të krijuara për variante për përditshmëri ose me pak më shumë elegance, atletet që janë pjesë e dyqanit online Buzz do të bëhen shumë shpejt një element “must-have” të çdo stilimi tuaj.

 

Atletet për djem dhe atletet për vajza, të cilat janë pjesë e ofertës së Buzz, janë krijuar për fëmijvt ku prindërit kujdesen për çdo detaj nga dita e pare, veçanërisht për atletet që fëmijët veshin. Do të duken më bukur dhe të ëmbël se më pare, dhe ju do të jeni i sigurt që bëtë zgjedhjen e duhur.

Bëhu një virtuoz i vërtetë i origjinalitetit tek atletet që do kontribuojnë në stilin tuaj autentik, të cilin ju mund ta blini sot tek dyqani online Buzz.