në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

adidas Pantallona të shkurtra Essentials
adidas Pantallona të shkurtra Essentials
adidas Pantallona të shkurtra Essentials
adidas Pantallona të shkurtra Essentials
adidas Pantallona të shkurtra Essentials
adidas Pantallona të shkurtra Essentials
adidas Pantallona të shkurtra Essentials
adidas Pantallona të shkurtra Essentials
adidas Pantallona të shkurtra Essentials
adidas Pantallona të shkurtra Essentials
adidas

adidas Pantallona të shkurtra Essentials

Kodi i artikullit: IR6849
Šifra proizvođača: JSV84
4.600 LEK
4.600 LEK
4.600 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • L
 • M
 • S
 • XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Pantallonat e shkurtra për meshkuj adidas Essentials sjellin stilin dhe komoditetin e përjetshëm të veshjeve sportive adidas, në çdo ditë tuajën. Pas shumë orësh pune, e vetmja gjë që do të dëshironi është të zhyteni në komoditetin e modelit adidas Essentials. Dizajni minimalist jep një shumëllojshmëri të gjerë të kombinimeve të modës, dhe ju takon juve ta përshtatni atë me stilin tuaj. Detaje si logoja e markës tregojnë një traditë të gjatë të standardeve të larta në teknologjitë inovative. Dukuni mirë dhe ndjehuni edhe më mirë me pantallonat e shkurtra për meshkuj adidas Essentials. Modeli është i përbërë prej pambuku të mundësuar nga zinxhiri i prodhimit Better Cotton, i cili mbështet bujqësinë e qëndrueshme, e gjitha me synimin për të ruajtur mjedisin.

Specifikimi:

 • Pantallona të shkurtra për meshkuj
 • Better Cotton
 • Brez elastik
 • Xhepa anash
 • Logo adidas
 • Përbërja: 100% pambuk

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Pantallona të shkurtra
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Trenutno nema komentara

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete IG1474
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.900 LEK
  Shuma e kursyer 55%
  13.200 LEK
  Masa
  10
  10-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete ID2007
  Prosecna ocena:
  vlerësime
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.900 LEK
  Shuma e kursyer 40%
  13.200 LEK
  Masa
  11
  6-
  7
  7-
  8-
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete IH7502
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  14.400 LEK
  Masa
  8
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete IF3640
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  10.100 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  14.400 LEK
  Masa
  10
  10-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete IE3437
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  14.400 LEK
  Masa
  5
  6
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete BB5480
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  13.200 LEK
  Masa
  10
  10-
  11
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  7-
  8-
  9
  9-

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Çmimi 4.600 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Çmimi 2.900 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  5.800 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Çmimi 2.800 LEK
  Shuma e kursyer 49%
  5.500 LEK
  Masa
  M
  S
  XL