në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Sportswear Tech Fleece Joggers
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Sportswear Tech Fleece Joggers
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Sportswear Tech Fleece Joggers
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Sportswear Tech Fleece Joggers
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Sportswear Tech Fleece Joggers
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Sportswear Tech Fleece Joggers
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Sportswear Tech Fleece Joggers
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Sportswear Tech Fleece Joggers
NIKE

NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Sportswear Tech Fleece Joggers

Kodi i artikullit: CW4292-063
13.200 LEK
13.200 LEK
9.200 LEK
Shuma e kursyer: 4.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • L
 • XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Nike SPORTSWEAR TECH FLEECE JOGGERS është një veshje sportive për femra me një pamje të njohur nga kjo markë legjendare. Xhepi anësor është i përshtatshëm për të ruajtur të gjitha gjërat e vogla.Këto tuta sportive Nike SPORTSWEAR TECH FLEECE JOGGRS ju sjellin rehati gjatë gjithë ditës dhe nxjerrin në pah një pamje sportive në stilin tuaj urban.
Specifikim:

 • Pjesa e poshtme e kostumit
 • Prerje standarde
 • Xhepat anësorë
 • Logoja e Nike
 • Përbërja: 69% pambuk, 31% poliester
 • Kodi i artikullit: CW4292-063

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Pjesa e poshtme e kostumit
  Marka NIKE
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra

  Produkte të ngjashme