TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Sportswear Tech
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Sportswear Tech
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Sportswear Tech
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Sportswear Tech
NIKE

NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Sportswear Tech

Kodi i artikullit: CU9213-010
10.500 LEK
10.500 LEK
8.200 LEK
Shuma e kursyer: 2.300 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 12-13y
 • 10-12y
 • 8-10y
 • 13-15y
  13-15y
 • 7-8y
  7-8y
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Nike Sportswear Tech Fleece është një pjesë e poshtme e kostumit për fëmijë për djem që ju siguron ngrohtësinë në ditët e ftohta. Lërini djemtë të përditësojnë stilin e tyre sportiv me një pamje premium dhe rehati të shkëlqyer. Pëlhura e lehtë Tech Fleece me veti superiore izoluese ofron ngrohtësi dhe rehati gjatë veshjes. Brezi elastik me një fije tërheqëse kontribuon në rehati dhe shmang lëvizjet e pakontrolluara.
Specifikimi:

 • Prerje standarde
 • Përbërja: 69% pambuk, 31% poliester

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Pjesa e poshtme e kostumit
  Marka NIKE
  Mosha Adoleshentë
  Gjinia Fëmijë djem
  Ndarje themelore APP
  Lini një përshtypje
  Trenutno nema komentara

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  8.700 LEK
  Shuma e kursyer 22%
  11.200 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  4.100 LEK
  Shuma e kursyer 40%
  6.800 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  XS