TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Sportswear Tech Fleece
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Sportswear Tech Fleece
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Sportswear Tech Fleece
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Sportswear Tech Fleece
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Sportswear Tech Fleece
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Sportswear Tech Fleece
NIKE

NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Sportswear Tech Fleece

Kodi i artikullit: DJ5491-010
11.200 LEK
11.200 LEK
8.700 LEK
Shuma e kursyer: 2.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 12-13y
 • 10-12y
  10-12y
 • 8-10y
 • 13-15y
  13-15y
 • 7-8y
  7-8y
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Mbrohuni nga ditët e ftohta me pjesën e poshtme të kostumit për fëmijë Nike Sportswear Tech Fleece për adoleshentë. Është e përbërë nga pëlhura e ngrohtë, e butë dhe e lehtë. Brezi elastik dhe i rregullueshëm ju ndihmon të shmangni lëvizjet e panevojshme.
Specifikimi:

 • Prerje standard
 • Brez elastik i rregullueshëm
 • Materiali: 94% poliestër, 6% material elastik

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Pjesa e poshtme e kostumit
  Marka NIKE
  Mosha Adoleshentë
  Gjinia Fëmijë djem
  Ndarje themelore APP
  Lini një përshtypje
  Trenutno nema komentara

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  4.100 LEK
  Shuma e kursyer 40%
  6.800 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  XS