në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Jordan Flight MVP
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Jordan Flight MVP
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Jordan Flight MVP
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Jordan Flight MVP
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Jordan Flight MVP
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Jordan Flight MVP
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Jordan Flight MVP
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Jordan Flight MVP
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Jordan Flight MVP
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Jordan Flight MVP
NIKE

NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Jordan Flight MVP

Kodi i artikullit: DV1603-680
11.900 LEK
11.900 LEK
6.000 LEK
Shuma e kursyer: 5.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • L
 • M
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Nike Jordan Flight MVP është pjesa e poshtme e kostumit për meshkuj me xhepa. Comfort do të thotë tuta Jordan. Brezi elastik i belit do t'ju ofrojë komoditetin që meritoni. Pambuku i lehtë do t'ju japë një ndjenjë butësie. Ka xhepa anash, si dhe një xhep të pasmë, në mënyrë që të ruani të gjitha gjërat e vogla të nevojshme në mënyrë të sigurt.
Specifikimi:

 • Tuta për meshkuj
 • Xhepa anësore
 • Xhepi i pasmë
 • Larje në lavatriçe
 • Përbërja: 80% pambuk, 20% poliester

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Pjesa e poshtme e kostumit
  Marka NIKE
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:8