në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Jordan Essentials
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Jordan Essentials
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Jordan Essentials
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Jordan Essentials
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Jordan Essentials
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Jordan Essentials
NIKE

NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Jordan Essentials

Kodi i artikullit: FJ7779-010
10.500 LEK
10.500 LEK
7.400 LEK
Shuma e kursyer: 3.100 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • L
 • M
 • XS
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Pjesa e poshtme e kostumit Lifestyle për meshkuj Nike Jordan Essentials është një zgjedhje e shkëlqyer për ta veshur në përdishmërinë tuaj kryesisht pas një dite të ngarkuar dhe të gjatë në punë. Mund ta vishni atë gjatë një sërë aktivitetesh sportive, nga palestra te aktivitetet në natyrë. Është e përbërë prej materiali pambuku të butë që është i lëmuar nga jashtë dhe i butë nga brenda dhe i cili ju mban ngrohtë dhe në rehati të plotë gjatë gjithë kohës. Brezi elastik përmirëson rehatinë dhe gjithashtu mundëson personalizimin e lehtë sipas nevojës suaj. Dizajni me logon e qëndisur Jumpman nxjerr në pah origjinalitetin e markës tuaj të preferuar, dhe ja bën të qartë të gjithëve zgjedhjen tuaj.
Zgjidhni këtë pjesë të poshtme, kombinojeni me lehtësi me atletet dhe bluzën që ju dëshironi dhe dilni për të përmbushur detyrat e ditës tuaj.

Specifikimi:

 • Pjesa e poshtme e kostumit Lifestyle për meshkuj
 • Përbërja 80% pambuk dhe 20% poliestër
 • Logo Jumpman
 • Përshtatje standarde
 • Brez elastik
 • Lahet në lavatriçe
 • Xhepa anash

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Pjesa e poshtme e kostumit
  Marka NIKE
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:8