në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Jordan Flight MVP
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Jordan Flight MVP
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Jordan Flight MVP
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Jordan Flight MVP
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Jordan Flight MVP
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Jordan Flight MVP
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Jordan Flight MVP
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Jordan Flight MVP
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Jordan Flight MVP
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Jordan Flight MVP
NIKE

NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Jordan Flight MVP

Kodi i artikullit: FB7027-619
12.200 LEK
12.200 LEK
8.500 LEK
Shuma e kursyer: 3.700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • L
 • M
 • S
 • XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Jordan MVP është pjesa e poshtme e kostumit për meshkuj. Kjo pjesë do tju japë rehatinë e nevojshme gjatë gjithë kohës, qoftë kur e vishni pas një dite të gjatë dhe të lodhshme në punë apo dhe kur dilni shëtitje, për të bërë pazar apo për të pirë një kafe me miqtë tuaj. Do të bëhet me lehtësi pjesa e preferuar e veshjeve në garderobën tuaj. Është e përbërë nga pëlhura e butë e pasur me pambuk që është e lëmuar nga jashtë dhe e butë nga brenda dhe e cila ofron rehatinë dhe ngrohtësinë e nevojshme gjatë gjithë ditës. Dizajni i veçantë dhe logoja Jumpman i japin kësaj pjese të poshtme një pamje unike duke ja bërë të qartë të gjithëve markën tuaj të preferuar. Brezi elastik i rregullueshëm siguron një përshtatje të përsosur. Xhepat e pasmë dhe ato anësore ju lejojnë të ruani lehtësisht gjërat tuaja thelbësore pa të cilat nuk dilni dot nga shtëpia.

Specifikimi:

 • Pjesa e poshtme e kostumit për meshkuj
 • Përbërja: 80% pambuk, 20% poliestër
 • Lahet në lavatriçe
 • Brez elastik
 • Logo Jordan Jumpman

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Pjesa e poshtme e kostumit
  Marka NIKE
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:8