në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Veshje
Për faqe

NEW COLLECTION

NEW COLLECTION

Jeni lodhur nga modelet aktuale në gardërobën tuaj? Mos u shqetësoni, koleksioni i ri sapo ka ardhur! Përditësoni hapin tuaj me tendencat aktuale të atleteve dhe rifreskoni kombinimet tuaja të veshjeve me modele street style me prerje komode, ngjyra tërheqëse dhe plotësoni çdo veshje me aksesorë nga oferta jonë. Zgjidhni të preferuarat tuaja për sezonin e ardhshëm dhe porositni ato online.

Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Marka
Mosha
Material/teknologji
Masa
Koleksionet
Çmimi
adoleshente
femije-te-vegjel
foshnje
List: NEW COLLECTION
33 produkte

NEW COLLECTION

Jeni lodhur nga modelet aktuale në gardërobën tuaj? Mos u shqetësoni, koleksioni i ri sapo ka ardhur! Përditësoni hapin tuaj me tendencat aktuale të atleteve dhe rifreskoni kombinimet tuaja të veshjeve me modele street style me prerje komode, ngjyra tërheqëse dhe plotësoni çdo veshje me aksesorë nga oferta jonë. Zgjidhni të preferuarat tuaja për sezonin e ardhshëm dhe porositni ato online.

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Bluza FD3285-672
10.100 LEK
Shuma e kursyer 15%
11.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Bluza FD3285-010
10.100 LEK
Shuma e kursyer 15%
11.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Bluza FD3285-435
10.100 LEK
Shuma e kursyer 15%
11.900 LEK
Masa
M
S
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Bluza FD2979-010
10.100 LEK
Shuma e kursyer 15%
11.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Bluza FD2979-019
10.100 LEK
Shuma e kursyer 15%
11.900 LEK
Masa
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:5
9.000 LEK
Shuma e kursyer 15%
10.600 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:5
9.000 LEK
Shuma e kursyer 15%
10.600 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:5
9.000 LEK
Shuma e kursyer 15%
10.600 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
9.000 LEK
Shuma e kursyer 15%
10.600 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
9.000 LEK
Shuma e kursyer 15%
10.600 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Kostum IT7273
4.800 LEK
Masa
104
98
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Kostum IT7275
6.000 LEK
Masa
116
122
128
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Kostum IR7560
6.000 LEK
Masa
116
122
128
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë 85C977-001
1.600 LEK
Shuma e kursyer 16%
1.900 LEK
Masa
4
5
6
7
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluzë 85C984-001
1.900 LEK
Shuma e kursyer 14%
2.200 LEK
Masa
4
5
6
7
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluzë 85C984-023
1.900 LEK
Shuma e kursyer 14%
2.200 LEK
Masa
4
5
6
7
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluzë 95C984-001
1.900 LEK
Shuma e kursyer 14%
2.200 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluzë 95C984-023
1.900 LEK
Shuma e kursyer 14%
2.200 LEK
Masa
M
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë 95C909-Y5B
2.100 LEK
Shuma e kursyer 16%
2.500 LEK
Masa
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluzë FN9619-010
3.100 LEK
Shuma e kursyer 16%
3.700 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluzë FN9619-100
3.100 LEK
Shuma e kursyer 16%
3.700 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluzë FN9639-010
2.600 LEK
Shuma e kursyer 13%
3.000 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluzë FN9639-100
2.600 LEK
Shuma e kursyer 13%
3.000 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë BZA241G800-10
2.000 LEK
Shuma e kursyer 17%
2.400 LEK
Masa
L
M
S
XL
Pročitajte

Ju do të bini dakord që garderoba me cilësi, trendi dhe urbane nuk është gjithmonë e lehtë për t’u gjetur, sidomos kur bëhet fjalë për variante “street style”. Duhet të jetë shumë e bukur që t’ju lë juve dhe të tjerëve pa frymë kudo që e merrni atë, por gjithashtu të jeni totalisht origjinalë, që t’ju dallojë nga turma. Garderoba e meshkujve dhe garderoba e femrave që korrespondojnë totalisht ne përshkrimin e dhënë më sipër është pjesë e ofertë së Dyqanit Online Buzz.  

Hoodi-et që edhe influencerat më të famshëm të botës nuk do t’i qëndronin indiferentë, bluza që janë goditëse, cilësi shumë e mire dhe ju bëjnë të ndiheni shumë mire në lëkurën tuaj dhe tuta të shkurtra që janë  cilësi e shijes dhe cilësisë së mire si pjesë e produkteve të Buzz, janë definitivisht një ndër veshjet që ju mund t’i vishni nga sezoni në sezon. Krijoni kombinimin perfekt të veshjeve nën firmën e Nike, Adidas ose Buzz dhe ju do të dukeni me një stil të paharrueshëm. 

Mos humbisni mundësinë të shikoni atletet që janë përfaqësimi i vërtetë i kulturës së atleteve! Modelet adidas Stan Smith do i japin një pamje ndryshe secilit nga kombinimeve tuaja “street style”, pavarësisht nëse ju keni si qëllim një variant për biznes, një stil sportive me një doze elegance ose e një varianti të përditshëm me një bluzë të veçantë. Dhe atletet Nike Air Max janë shumë efektive. Ato janë të lehta për t’u kombinuar dhe i gjeni në ngjyra të ndryshme, kështu që ato do ju ndihmojnë të vendosni një rregull të ri për modën duke i kombinuar me veshje të tjera. 

Erdhi koha për shpirtin e vërtetë të atleteve të hy në poret tuaja të përditshme dhe të gjejë një garderobë “must have” dhe atlete në Dyqanin Online Buzz që do shënojnë jo vetëm një, por çdo sezon që ju vendosni t’i merrni ato.