në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Veshje
Për faqe

NEW COLLECTION

NEW COLLECTION

Jeni lodhur nga modelet aktuale në gardërobën tuaj? Mos u shqetësoni, koleksioni i ri sapo ka ardhur! Përditësoni hapin tuaj me tendencat aktuale të atleteve dhe rifreskoni kombinimet tuaja të veshjeve me modele street style me prerje komode, ngjyra tërheqëse dhe plotësoni çdo veshje me aksesorë nga oferta jonë. Zgjidhni të preferuarat tuaja për sezonin e ardhshëm dhe porositni ato online.

Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Marka
Mosha
Material/teknologji
Masa
Koleksionet
Çmimi
femra
te-rritur
List: NEW COLLECTION
53 produkte

NEW COLLECTION

Jeni lodhur nga modelet aktuale në gardërobën tuaj? Mos u shqetësoni, koleksioni i ri sapo ka ardhur! Përditësoni hapin tuaj me tendencat aktuale të atleteve dhe rifreskoni kombinimet tuaja të veshjeve me modele street style me prerje komode, ngjyra tërheqëse dhe plotësoni çdo veshje me aksesorë nga oferta jonë. Zgjidhni të preferuarat tuaja për sezonin e ardhshëm dhe porositni ato online.

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza WT33550-NWG
10.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
13.500 LEK
Masa
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza IN5132
8.000 LEK
Shuma e kursyer 50%
16.000 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:5
Bluza CW4298-010
14.300 LEK
Shuma e kursyer 20%
17.900 LEK
Masa
L
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
7.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
9.500 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
8.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.900 LEK
Masa
REGL
REGM
REGS
REGXS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
8.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.900 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
11.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
14.900 LEK
Masa
L
M
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë FD1129-291
4.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.900 LEK
Masa
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë NF0A4T1QJK31
3.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
4.900 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë NF0A4T1QFN41
3.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
4.900 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë NF0A4M5QI0V1
4.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.500 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Streçe DM6065-010
6.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.400 LEK
Masa
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Streçe NF0A825CJK31
6.000 LEK
Shuma e kursyer 20%
7.500 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Streçe DM4651-010
5.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
6.900 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Streçe CZ8532-010
5.300 LEK
Shuma e kursyer 20%
6.600 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
4.200 LEK
Shuma e kursyer 21%
5.300 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
4.200 LEK
Shuma e kursyer 21%
5.300 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza IJ9762
4.400 LEK
Shuma e kursyer 49%
8.700 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza IC8343
4.700 LEK
Shuma e kursyer 50%
9.400 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza FB5110-133
10.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
13.600 LEK
Masa
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza DQ5761-346
7.200 LEK
Shuma e kursyer 20%
9.000 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza DQ5858-346
7.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
9.900 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza DQ5860-010
7.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
9.900 LEK
Masa
L
M
S
XS
Pročitajte

Ju do të bini dakord që garderoba me cilësi, trendi dhe urbane nuk është gjithmonë e lehtë për t’u gjetur, sidomos kur bëhet fjalë për variante “street style”. Duhet të jetë shumë e bukur që t’ju lë juve dhe të tjerëve pa frymë kudo që e merrni atë, por gjithashtu të jeni totalisht origjinalë, që t’ju dallojë nga turma. Garderoba e meshkujve dhe garderoba e femrave që korrespondojnë totalisht ne përshkrimin e dhënë më sipër është pjesë e ofertë së Dyqanit Online Buzz.  

Hoodi-et që edhe influencerat më të famshëm të botës nuk do t’i qëndronin indiferentë, bluza që janë goditëse, cilësi shumë e mire dhe ju bëjnë të ndiheni shumë mire në lëkurën tuaj dhe tuta të shkurtra që janë  cilësi e shijes dhe cilësisë së mire si pjesë e produkteve të Buzz, janë definitivisht një ndër veshjet që ju mund t’i vishni nga sezoni në sezon. Krijoni kombinimin perfekt të veshjeve nën firmën e Nike, Adidas ose Buzz dhe ju do të dukeni me një stil të paharrueshëm. 

Mos humbisni mundësinë të shikoni atletet që janë përfaqësimi i vërtetë i kulturës së atleteve! Modelet adidas Stan Smith do i japin një pamje ndryshe secilit nga kombinimeve tuaja “street style”, pavarësisht nëse ju keni si qëllim një variant për biznes, një stil sportive me një doze elegance ose e një varianti të përditshëm me një bluzë të veçantë. Dhe atletet Nike Air Max janë shumë efektive. Ato janë të lehta për t’u kombinuar dhe i gjeni në ngjyra të ndryshme, kështu që ato do ju ndihmojnë të vendosni një rregull të ri për modën duke i kombinuar me veshje të tjera. 

Erdhi koha për shpirtin e vërtetë të atleteve të hy në poret tuaja të përditshme dhe të gjejë një garderobë “must have” dhe atlete në Dyqanin Online Buzz që do shënojnë jo vetëm një, por çdo sezon që ju vendosni t’i merrni ato.