TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Veshje
Për faqe

NEW COLLECTION

NEW COLLECTION

Jeni lodhur nga modelet aktuale në gardërobën tuaj? Mos u shqetësoni, koleksioni i ri sapo ka ardhur! Përditësoni hapin tuaj me tendencat aktuale të atleteve dhe rifreskoni kombinimet tuaja të veshjeve me modele street style me prerje komode, ngjyra tërheqëse dhe plotësoni çdo veshje me aksesorë nga oferta jonë. Zgjidhni të preferuarat tuaja për sezonin e ardhshëm dhe porositni ato online.

Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Marka
Mosha
Masa
Koleksionet
Çmimi
femra
te-rritur
List: NEW COLLECTION
65 produkte

NEW COLLECTION

Jeni lodhur nga modelet aktuale në gardërobën tuaj? Mos u shqetësoni, koleksioni i ri sapo ka ardhur! Përditësoni hapin tuaj me tendencat aktuale të atleteve dhe rifreskoni kombinimet tuaja të veshjeve me modele street style me prerje komode, ngjyra tërheqëse dhe plotësoni çdo veshje me aksesorë nga oferta jonë. Zgjidhni të preferuarat tuaja për sezonin e ardhshëm dhe porositni ato online.

Sačuvano u omiljne
Bluzë H35894
4.100 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.800 LEK
Masa
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
9.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
11.900 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Bluza H17952
6.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.700 LEK
Masa
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
Bluza H22875
Prosecna ocena:
vlerësime
2
vlerësime
2
9.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
13.100 LEK
Masa
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
Bluza H35893
10.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
14.500 LEK
Masa
36
38
40
Sačuvano u omiljne
Bluza DD5133-010
7.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
9.700 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Bluza DD5133-100
7.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
9.700 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Bluza CW4298-206
12.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
15.700 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Bluza CW4298-695
12.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
15.700 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Bluza NF0A4M7E39U1
7.000 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.800 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Bluza NF0A4M7CUBG1
9.300 LEK
Shuma e kursyer 20%
11.600 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Bluza NF0A4M7C39Y1
9.300 LEK
Shuma e kursyer 20%
11.600 LEK
Masa
L
M
S
XS
Pročitajte

Ju do të bini dakord që garderoba me cilësi, trendi dhe urbane nuk është gjithmonë e lehtë për t’u gjetur, sidomos kur bëhet fjalë për variante “street style”. Duhet të jetë shumë e bukur që t’ju lë juve dhe të tjerëve pa frymë kudo që e merrni atë, por gjithashtu të jeni totalisht origjinalë, që t’ju dallojë nga turma. Garderoba e meshkujve dhe garderoba e femrave që korrespondojnë totalisht ne përshkrimin e dhënë më sipër është pjesë e ofertë së Dyqanit Online Buzz.  

Hoodi-et që edhe influencerat më të famshëm të botës nuk do t’i qëndronin indiferentë, bluza që janë goditëse, cilësi shumë e mire dhe ju bëjnë të ndiheni shumë mire në lëkurën tuaj dhe tuta të shkurtra që janë  cilësi e shijes dhe cilësisë së mire si pjesë e produkteve të Buzz, janë definitivisht një ndër veshjet që ju mund t’i vishni nga sezoni në sezon. Krijoni kombinimin perfekt të veshjeve nën firmën e Nike, Adidas ose Buzz dhe ju do të dukeni me një stil të paharrueshëm. 

Mos humbisni mundësinë të shikoni atletet që janë përfaqësimi i vërtetë i kulturës së atleteve! Modelet adidas Stan Smith do i japin një pamje ndryshe secilit nga kombinimeve tuaja “street style”, pavarësisht nëse ju keni si qëllim një variant për biznes, një stil sportive me një doze elegance ose e një varianti të përditshëm me një bluzë të veçantë. Dhe atletet Nike Air Max janë shumë efektive. Ato janë të lehta për t’u kombinuar dhe i gjeni në ngjyra të ndryshme, kështu që ato do ju ndihmojnë të vendosni një rregull të ri për modën duke i kombinuar me veshje të tjera. 

Erdhi koha për shpirtin e vërtetë të atleteve të hy në poret tuaja të përditshme dhe të gjejë një garderobë “must have” dhe atlete në Dyqanin Online Buzz që do shënojnë jo vetëm një, por çdo sezon që ju vendosni t’i merrni ato.