në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Veshje
Për faqe

NEW COLLECTION

NEW COLLECTION

Jeni lodhur nga modelet aktuale në gardërobën tuaj? Mos u shqetësoni, koleksioni i ri sapo ka ardhur! Përditësoni hapin tuaj me tendencat aktuale të atleteve dhe rifreskoni kombinimet tuaja të veshjeve me modele street style me prerje komode, ngjyra tërheqëse dhe plotësoni çdo veshje me aksesorë nga oferta jonë. Zgjidhni të preferuarat tuaja për sezonin e ardhshëm dhe porositni ato online.

Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Marka
Mosha
Masa
Koleksionet
Çmimi
meshkuj
unisex
te-rritur
List: NEW COLLECTION
91 produkte

NEW COLLECTION

Jeni lodhur nga modelet aktuale në gardërobën tuaj? Mos u shqetësoni, koleksioni i ri sapo ka ardhur! Përditësoni hapin tuaj me tendencat aktuale të atleteve dhe rifreskoni kombinimet tuaja të veshjeve me modele street style me prerje komode, ngjyra tërheqëse dhe plotësoni çdo veshje me aksesorë nga oferta jonë. Zgjidhni të preferuarat tuaja për sezonin e ardhshëm dhe porositni ato online.

Sačuvano u omiljne
Bluza NP0A4GJD0411
10.000 LEK
Shuma e kursyer 37%
15.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza NP0A4GJDNS51
10.000 LEK
Shuma e kursyer 37%
15.800 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza NF00AHJYLA91
11.300 LEK
Shuma e kursyer 10%
12.500 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza DQ7466-705
9.400 LEK
Shuma e kursyer 10%
10.400 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza DQ7466-206
9.400 LEK
Shuma e kursyer 10%
10.400 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Bluza DV9392-010
10.700 LEK
Shuma e kursyer 10%
11.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Bluza DQ8019-010
13.400 LEK
Shuma e kursyer 10%
14.900 LEK
Masa
2XL
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Bluza DV1597-325
13.400 LEK
Shuma e kursyer 10%
14.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Bluza DQ8019-252
13.400 LEK
Shuma e kursyer 10%
14.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Bluza DV1597-010
13.400 LEK
Shuma e kursyer 10%
14.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza DM3096-291
11.400 LEK
Shuma e kursyer 10%
12.700 LEK
Masa
2XL
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Bluza NF00A0TEKX71
10.400 LEK
Shuma e kursyer 10%
11.600 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza DQ4621-070
6.600 LEK
Shuma e kursyer 37%
10.400 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza DQ4621-247
6.600 LEK
Shuma e kursyer 37%
10.400 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza DR6165-030
17.500 LEK
Shuma e kursyer 10%
19.400 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Bluza DR6165-010
17.500 LEK
Shuma e kursyer 10%
19.400 LEK
Masa
2XL
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Bluza CU4489-030
16.100 LEK
Shuma e kursyer 10%
17.900 LEK
Masa
2XL
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Bluza CU4489-722
16.100 LEK
Shuma e kursyer 10%
17.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Bluza CU4489-259
16.100 LEK
Shuma e kursyer 10%
17.900 LEK
Masa
2XL
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Bluza CU4489-334
16.100 LEK
Shuma e kursyer 10%
17.900 LEK
Masa
2XL
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Bluza CU4489-687
16.100 LEK
Shuma e kursyer 10%
17.900 LEK
Masa
2XL
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Bluza CU4489-700
16.100 LEK
Shuma e kursyer 10%
17.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Bluza DV0537-070
16.100 LEK
Shuma e kursyer 10%
17.900 LEK
Masa
2XL
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Bluza DV0537-455
16.100 LEK
Shuma e kursyer 10%
17.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Pročitajte

Ju do të bini dakord që garderoba me cilësi, trendi dhe urbane nuk është gjithmonë e lehtë për t’u gjetur, sidomos kur bëhet fjalë për variante “street style”. Duhet të jetë shumë e bukur që t’ju lë juve dhe të tjerëve pa frymë kudo që e merrni atë, por gjithashtu të jeni totalisht origjinalë, që t’ju dallojë nga turma. Garderoba e meshkujve dhe garderoba e femrave që korrespondojnë totalisht ne përshkrimin e dhënë më sipër është pjesë e ofertë së Dyqanit Online Buzz.  

Hoodi-et që edhe influencerat më të famshëm të botës nuk do t’i qëndronin indiferentë, bluza që janë goditëse, cilësi shumë e mire dhe ju bëjnë të ndiheni shumë mire në lëkurën tuaj dhe tuta të shkurtra që janë  cilësi e shijes dhe cilësisë së mire si pjesë e produkteve të Buzz, janë definitivisht një ndër veshjet që ju mund t’i vishni nga sezoni në sezon. Krijoni kombinimin perfekt të veshjeve nën firmën e Nike, Adidas ose Buzz dhe ju do të dukeni me një stil të paharrueshëm. 

Mos humbisni mundësinë të shikoni atletet që janë përfaqësimi i vërtetë i kulturës së atleteve! Modelet adidas Stan Smith do i japin një pamje ndryshe secilit nga kombinimeve tuaja “street style”, pavarësisht nëse ju keni si qëllim një variant për biznes, një stil sportive me një doze elegance ose e një varianti të përditshëm me një bluzë të veçantë. Dhe atletet Nike Air Max janë shumë efektive. Ato janë të lehta për t’u kombinuar dhe i gjeni në ngjyra të ndryshme, kështu që ato do ju ndihmojnë të vendosni një rregull të ri për modën duke i kombinuar me veshje të tjera. 

Erdhi koha për shpirtin e vërtetë të atleteve të hy në poret tuaja të përditshme dhe të gjejë një garderobë “must have” dhe atlete në Dyqanin Online Buzz që do shënojnë jo vetëm një, por çdo sezon që ju vendosni t’i merrni ato.