në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Veshje
Për faqe

NEW

NEW

Hidhini një sy modeleve më të fundit botërore në BUZZ dhe zgjidhni modelin tuaj të preferuar më trend të momentit. 

Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Marka
Mosha
Masa
Koleksionet
Çmimi
List: NEW
156 produkte

NEW

Hidhini një sy modeleve më të fundit botërore në BUZZ dhe zgjidhni modelin tuaj të preferuar më trend të momentit. 

Sačuvano u omiljne
Bluza NF0A4M7E39U1
5.600 LEK
Shuma e kursyer 36%
8.800 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Bluza NF0A4M7CUBG1
7.900 LEK
Shuma e kursyer 37%
12.500 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Bluza NF0A4M7C39Y1
7.300 LEK
Shuma e kursyer 37%
11.600 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Bluza CW4298-063
12.900 LEK
Shuma e kursyer 28%
17.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Xhupa NP0A4FPY0411
18.200 LEK
Shuma e kursyer 37%
28.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Xhupa NP0A4EGZR171
16.200 LEK
Shuma e kursyer 55%
35.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Xhupa DD4640-010
10.800 LEK
Shuma e kursyer 55%
23.900 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Xhupa NP0A4EGZ0411
16.200 LEK
Shuma e kursyer 55%
35.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Streçe NF0A5584JK31
5.900 LEK
Shuma e kursyer 9%
6.500 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Streçe CZ8530-010
5.200 LEK
Shuma e kursyer 29%
7.300 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Streçe CZ8528-010
4.100 LEK
Shuma e kursyer 28%
5.700 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Bluza DJ5494-010
7.200 LEK
Shuma e kursyer 46%
13.400 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Bluza HK2803
7.700 LEK
Shuma e kursyer 37%
12.300 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza HK7309
6.800 LEK
Shuma e kursyer 38%
10.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza HK2726
6.400 LEK
Shuma e kursyer 37%
10.200 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza HM2494
7.700 LEK
Shuma e kursyer 37%
12.300 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza HJ7861
5.500 LEK
Shuma e kursyer 37%
8.700 LEK
Masa
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
Bluza 95B702-782
5.000 LEK
Shuma e kursyer 28%
6.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza 95B775-R2S
5.700 LEK
Shuma e kursyer 28%
7.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza 95B146-B55
4.300 LEK
Shuma e kursyer 38%
6.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza 45B205-X24
3.200 LEK
Shuma e kursyer 46%
5.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Pročitajte

Ju do të bini dakord që garderoba me cilësi, trendi dhe urbane nuk është gjithmonë e lehtë për t’u gjetur, sidomos kur bëhet fjalë për variante “street style”. Duhet të jetë shumë e bukur që t’ju lë juve dhe të tjerëve pa frymë kudo që e merrni atë, por gjithashtu të jeni totalisht origjinalë, që t’ju dallojë nga turma. Garderoba e meshkujve dhe garderoba e femrave që korrespondojnë totalisht ne përshkrimin e dhënë më sipër është pjesë e ofertë së Dyqanit Online Buzz.  

Hoodi-et që edhe influencerat më të famshëm të botës nuk do t’i qëndronin indiferentë, bluza që janë goditëse, cilësi shumë e mire dhe ju bëjnë të ndiheni shumë mire në lëkurën tuaj dhe tuta të shkurtra që janë  cilësi e shijes dhe cilësisë së mire si pjesë e produkteve të Buzz, janë definitivisht një ndër veshjet që ju mund t’i vishni nga sezoni në sezon. Krijoni kombinimin perfekt të veshjeve nën firmën e Nike, Adidas ose Buzz dhe ju do të dukeni me një stil të paharrueshëm. 

Mos humbisni mundësinë të shikoni atletet që janë përfaqësimi i vërtetë i kulturës së atleteve! Modelet adidas Stan Smith do i japin një pamje ndryshe secilit nga kombinimeve tuaja “street style”, pavarësisht nëse ju keni si qëllim një variant për biznes, një stil sportive me një doze elegance ose e një varianti të përditshëm me një bluzë të veçantë. Dhe atletet Nike Air Max janë shumë efektive. Ato janë të lehta për t’u kombinuar dhe i gjeni në ngjyra të ndryshme, kështu që ato do ju ndihmojnë të vendosni një rregull të ri për modën duke i kombinuar me veshje të tjera. 

Erdhi koha për shpirtin e vërtetë të atleteve të hy në poret tuaja të përditshme dhe të gjejë një garderobë “must have” dhe atlete në Dyqanin Online Buzz që do shënojnë jo vetëm një, por çdo sezon që ju vendosni t’i merrni ato.