TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

adidas Produkte CONTINENTAL 80
adidas Produkte CONTINENTAL 80
adidas Produkte CONTINENTAL 80
adidas Produkte CONTINENTAL 80
adidas Produkte CONTINENTAL 80
adidas Produkte CONTINENTAL 80
adidas Produkte CONTINENTAL 80
adidas Produkte CONTINENTAL 80
adidas Produkte CONTINENTAL 80
adidas Produkte CONTINENTAL 80
adidas

adidas Produkte CONTINENTAL 80

Kodi i artikullit: FX5108
Kontrolloni disponueshmërinë
Pëcaktoni masën
 • 44 2/3
  *
 • 40 2/3
  *
 • 41 1/3
  *
 • 42
  *
 • 42 2/3
  *
 • 43 1/3
  *
 • 44
  *
Ruaj

Atletet për meshkuj  adidas CONTINENTAL 80 SHOES janë frymëzuar nga modelet e tenisit nga vitet tetëdhjetë.

Këto atlete do të rikthejnë nostalgjinë në veshjet tuaja dhe do t'ju kthejnë në një kohë kur atlete po bëheshin pjesë kryesore e veshjeve të përditshme.

Tabani prej gome ngjitet mirë në çdo sipërfaqe dhe nuk lejon që këmba juaj të rrëshqasë.

Vishni atletet për meshkuj adidas CONTINENTAL 80 SHOES dhe riktheni modën e viteve tetëdhjetë.

SPECIFIKIM:

 • Tabani prej gome
 • Tabani i mesëm EVA
 • Pjesa e sipërme prej lëkure
 • OrthoLite
 • Ngjyra: e zezë
 • Kodi i artikullit: FX5108
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Ndarje themelore Këpucë
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Shkruaj SNEAKERS
Ostavi ocenu
Trenutno nema komentara

Produkte të ngjashme