në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Produkte
Për faqe

Outlet

Outlet

OUTLET BUZZ ONLINE

Modelet më trend dhe më të kërkuara nga ju i gjeni vetëm në BUZZ.
Bëni porosinë tuaj ONLINE dhe përfitoni deri në 70% ULJE.

Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Marka
Mosha
Material/teknologji
Masa
Koleksionet
Çmimi
List: Outlet
655 produkte

Outlet

OUTLET BUZZ ONLINE

Modelet më trend dhe më të kërkuara nga ju i gjeni vetëm në BUZZ.
Bëni porosinë tuaj ONLINE dhe përfitoni deri në 70% ULJE.

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Shapka 280648
Prosecna ocena:
vlerësime
1
Moške modne superge
2.100 LEK
Shuma e kursyer 50%
4.200 LEK
Masa
11
4
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete CJ4092-100
11.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
14.900 LEK
Masa
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete DV1336-800
10.900 LEK
Shuma e kursyer 30%
15.500 LEK
Masa
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete DQ7673-100
Prosecna ocena:
vlerësime
1
7.500 LEK
Shuma e kursyer 50%
14.900 LEK
Masa
7.5
8
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FJ4660-001
9.000 LEK
Shuma e kursyer 50%
17.900 LEK
Masa
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y