në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NIKE Atlete Air Force 1
NIKE Atlete Air Force 1
NIKE Atlete Air Force 1
NIKE Atlete Air Force 1
NIKE Atlete Air Force 1
NIKE Atlete Air Force 1
NIKE Atlete Air Force 1
NIKE Atlete Air Force 1
NIKE Atlete Air Force 1
NIKE Atlete Air Force 1
NIKE

NIKE Atlete Air Force 1

Kodi i artikullit: CT3839-100
13.500 LEK
13.500 LEK
13.500 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 36.5
 • 36
 • 38
 • 37.5
 • 39
 • 38.5
 • 40
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Nike AIR FORCE 1 janë atlete Lifestyle për fëmijë për adoleshentë, të cilat kombinojnë detajet retro dhe moderne. Klasikët janë rikthyer, dizajni sportiv dhe detajet e reja moderne garantojnë një përshtatje të lehtë të këtyre atleteve me pjesën tjetër të garderobës tuaj. Fillimisht ato u krijuan si atlete basketbolli dhe më pas u përshtatën si pjesë e modës dhe e përdorimit të përditshëm. Pjesa e sipërme prej lëkure të vërtetë dhe sintetike mbështjell në mënyrë perfekte këmbët tuaja dhe u jep atyre qëndrueshmërinë e nevojshme. Panelet e ajrimit në pjesën e sipërme të atleteve sigurojnë ajrosjen e nevojshme për ti mbajtur këmbët të thata dhe të freskëta gjatë gjithë kohës. Shtresa e mesme e lehtë dhe e butë ju jep një pamje të veçantë, rehati të përsosur dhe lehtësi në lëvizje. Atletet kanë një profil të cekët me logon Nike që nxjerr në pah cilësinë dhe origjinalitetin e markës tuaj të preferuar. Tabani i gomës, përveç kapjes së shkëlqyer, siguron edhe qëndrueshmërinë e këtyre atleteve Nike.

Specifikimet:

 • Atlete Lifestyle për fëmijë
 • Logo Nike
 • Pjesa e sipërme e përbërë prej lëkure origjinale dhe sintetike
 • Panele ajrimi
 • Profil i cekët
 • Logo Nike
 • Lidhëse
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Mosha Adoleshentë
  Gjinia Fëmijë djem

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.400 LEK
  Shuma e kursyer 31%
  4.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  10.600 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.400 LEK
  Shuma e kursyer 31%
  4.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza 95C508-023
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.500 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  7.900 LEK
  Masa
  L
  S
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza 95C154-023
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.500 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  7.900 LEK
  Masa
  L
  M
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza 95C479-R78
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.800 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  6.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete FB9109-100
  12.900 LEK
  Masa
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FV0373-001
  12.900 LEK
  Masa
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete DZ5577-100
  17.900 LEK
  Masa
  4.5Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete DB2179-200
  13.900 LEK
  Masa
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete DQ8431-001
  11.600 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  16.500 LEK
  Masa
  5.5Y
  7Y