TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

adidas Produkte NMD_R1
adidas Produkte NMD_R1
adidas Produkte NMD_R1
adidas Produkte NMD_R1
adidas Produkte NMD_R1
adidas Produkte NMD_R1
adidas Produkte NMD_R1
adidas Produkte NMD_R1
adidas Produkte NMD_R1
adidas Produkte NMD_R1
adidas

adidas Produkte NMD_R1

Kodi i artikullit: GZ7944
Kontrolloni disponueshmërinë
Pëcaktoni masën
 • 45 1/3
  *
 • 40 2/3
  *
 • 41 1/3
  *
 • 42
  *
 • 42 2/3
  *
 • 43 1/3
  *
 • 44
  *
Ruaj

adidas NOMAD_R1 janë atlete të avancuara NOMAD me një pamje të shtresuar.
Këto atlete janë frymëzuar nga pajisjet e vjetra të stërvitjes në natyrë, kështu që ato kanë pjesë të materialit rezistent.
Pjesa e mesme energjike Boost dhe pjesa e sipërme e thurur me shtrirje u japin rehati këmbëve tuaja nëse jeni duke eksploruar.
Ky produkt është I përbërë nga materiale të ricikluara si pjesë e dëshirës së adidas për të zvogëluar mbetjet plastike.
20% e pjesëve të përdorura për pjesën e sipërme janë përbërë nga minimumi prej 50% përmbajtje të ricikluar.
Specifikim:

 • Atlete për meshkuj
 • Profil i cekët
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Ndarje themelore Këpucë
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Ostavi ocenu
  Trenutno nema komentara

  Produkte të ngjashme