TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NIKE Produkte Air Jordan 11 CMFT Low
NIKE Produkte Air Jordan 11 CMFT Low
NIKE Produkte Air Jordan 11 CMFT Low
NIKE Produkte Air Jordan 11 CMFT Low
NIKE Produkte Air Jordan 11 CMFT Low
NIKE Produkte Air Jordan 11 CMFT Low
NIKE Produkte Air Jordan 11 CMFT Low
NIKE Produkte Air Jordan 11 CMFT Low
NIKE Produkte Air Jordan 11 CMFT Low
NIKE Produkte Air Jordan 11 CMFT Low
NIKE

NIKE Produkte Air Jordan 11 CMFT Low

Kodi i artikullit: CZ0907-160
Kontrolloni disponueshmërinë
Pëcaktoni masën
 • 36.5
  *
 • 38
  *
 • 37.5
  *
 • 39
  *
 • 40
  *
Ruaj

Frymëzuar nga modelet klasike të Jordan, atletet e fëmijëve Nike Air Jordan 11 CMFT Low kanë një pjesë të sipërme prej lëkure të butë e cila ju mundëson komoditet gjatë gjithë ditës. Në pjesën e poshtme ka një shtresë fleksibël dhe komode dhe një pjesë gome që lejojnë që këmba të ngjitet në sipërfaqe të ndryshme. Njësia Zoom Air ofron një ndjesi reaguese në çdo hap, ndërsa pjesa e vendosur rreth kyçit të këmbës sjell rehati në pjesën e sipërme të këmbës. Këto atlete janë një zgjedhje e shkëlqyer për fëmijët aktivë që janë gjithmonë në lëvizje.
Specifikimi:

 • Atlete për fëmijë
 • Pjesa e sipërme: lëkure
 • Taban prej gome
 • Atlete për fëmijë

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Marka NIKE
  Ndarje themelore Këpucë
  Mosha Adoleshentë
  Gjinia Fëmijë djem
  Shkruaj SNEAKERS
  Ostavi ocenu
  Trenutno nema komentara

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Atlete DB3551-102
  13.700 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  17.100 LEK
  Masa
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Atlete 554725-096
  28.900 LEK
  Masa
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DH9738-004
  14.400 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  18.000 LEK
  Masa
  4.5Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y