TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NIKE Atlete Air Max Genome
NIKE Atlete Air Max Genome
NIKE Atlete Air Max Genome
NIKE Atlete Air Max Genome
NIKE Atlete Air Max Genome
NIKE Atlete Air Max Genome
NIKE Atlete Air Max Genome
NIKE Atlete Air Max Genome
NIKE Atlete Air Max Genome
NIKE Atlete Air Max Genome
NIKE

NIKE Atlete Air Max Genome

Kodi i artikullit: CZ4652-005
21.600 LEK
21.600 LEK
17.300 LEK
Shuma e kursyer: 4.300 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
Pëcaktoni masën
 • 36.5
 • 36
 • 38
 • 37.5
 • 39
 • 38.5
 • 40
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Nike Air Max Genome janë atlete për fëmijë që sjellin një frymë inovative. Frymëzimi për pamjet e fundit të viteve 2000 reflektohet në linjat e sipërme dhe përzierjen e teksturave të ndryshme. Kombinimi i lëkurës sintetike dhe naturale i bën këto atlete të lehta, por në të njëjtën kohë shumë të qëndrueshme. Dizajni i tyre është ndërtuar me 20% material të ricikluar. Sholla e mesme dhe njësia Air Max me gjatësi të plotë u ofron këmbëve të fëmijëve rehati gjatë gjithë ditës. Tabani i gomës ngjitet në sipërfaqe, e bën ecjen të qëndrueshme dhe të rehatshme.
Specifikim:

 • Atlete për fëmijë
 • Pjesa e sipërme: sintetike, tekstile
 • Njësia Air Max
 • Taban prej gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Ndarje themelore Këpucë
  Mosha Adoleshentë
  Gjinia Fëmijë djem
  Shkruaj SNEAKERS
  Ostavi ocenu
  Trenutno nema komentara

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  Bluza CU9223-010
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  9.500 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  11.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Bluza DJ5494-010
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  10.700 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  13.400 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Bluza CU9223-078
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  9.500 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  11.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Atlete DB3551-102
  13.700 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  17.100 LEK
  Masa
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Atlete 554725-096
  28.900 LEK
  Masa
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DH9738-004
  14.400 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  18.000 LEK
  Masa
  4.5Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y