TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

PUMA Atlete Mayze Glow
PUMA Atlete Mayze Glow
PUMA Atlete Mayze Glow
PUMA Atlete Mayze Glow
PUMA Atlete Mayze Glow
PUMA Atlete Mayze Glow
PUMA Atlete Mayze Glow
PUMA Atlete Mayze Glow
PUMA Atlete Mayze Glow
PUMA Atlete Mayze Glow
PUMA

PUMA Atlete Mayze Glow

Kodi i artikullit: 383684-01
15.900 LEK
15.900 LEK
15.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
Pëcaktoni masën
 • 36
 • 37
 • 38
 • 38.5
 • 39
 • 40
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Theksoni stilin tuaj unik me atletet për femra Puma Mayze Glow. Frymëzuar nga dizajni retro, këto atlete kanë një taban prej gome me shtresa që nxjerr në pah një stil modern dhe të mprehtë. Pjesa e sipërme e tyre prej lëkure është e qëndrueshme dhe e lehtë për tu mirëmbajtur. Kombinoni këto atlete me xhinset tuaja të preferuara dhe një bluzë të thjeshtë të bardhë dhe shkëlqeni kudo që ndodheni.
Specifikimet:

 • Atlete për femra
 • Pjesa e sipërme prej lëkure
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Ndarje themelore Këpucë
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Marka PUMA
  Shkruaj SNEAKERS
  Lini një përshtypje
  Trenutno nema komentara

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Atlete 381899-01
  12.500 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  17.900 LEK
  Masa
  36
  37
  38
  39
  40
  Sačuvano u omiljne
  Atlete 380696-04
  12.200 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  17.400 LEK
  Masa
  36
  37
  38
  39
  40