TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NEW BALANCE Atlete 237
NEW BALANCE Atlete 237
NEW BALANCE Atlete 237
NEW BALANCE Atlete 237
NEW BALANCE Atlete 237
NEW BALANCE Atlete 237
NEW BALANCE Atlete 237
NEW BALANCE Atlete 237
NEW BALANCE Atlete 237
NEW BALANCE Atlete 237
NEW BALANCE

NEW BALANCE Atlete 237

Kodi i artikullit: WS237PB
12.900 LEK
12.900 LEK
10.300 LEK
Shuma e kursyer: 2.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
Pëcaktoni masën
 • 36.5
 • 37
 • 37.5
 • 38
 • 39
 • 40
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

NEW BALANCE 237 janë atlete për femra, të destinuara për të gjitha vajzat që pëlqejnë pamjen klasike të atleteve New Balance. Ky model i ridizajnuar nga vitet '70 është një pjesë e përjetshme që nuk del kurrë nga moda. Cilësia e punimit dhe materiali nga i cili janë përbërë dëshmojnë për jetëgjatësinë e modelit. Edhe pse u mungon dizajni agresiv i viteve të mëvonshme, tabani i mesëm EVA, modeli i shollës dhe pjesa e sipërme aerodinamike ofrojnë një pikënisje klasike për stilet më trend. Komoditeti i këtyre atleteve rritet me një taban të mesëm të zgjatur. Sholla e qëndrueshme prej gome siguron stabilitet dhe jetëgjatësi të këtyre atleteve NB. Zgjidhni këto atlete për femra të markës së mrekullueshme NEW BALANCE 237 dhe shijoni komoditetin e tyre.
Specifikimet:

 • Atlete për femra
 • Profili klasik
 • Shtresë komforti EVA

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Ndarje themelore Këpucë
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Marka NEW BALANCE
  Shkruaj SNEAKERS
  Ostavi ocenu
  Trenutno nema komentara

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Atlete W5740GVC
  12.500 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  15.600 LEK
  Masa
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete W5740CHB
  11.900 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  14.900 LEK
  Masa
  5.5
  6.5
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete W5740HN1
  12.000 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  15.000 LEK
  Masa
  6
  6.5
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete W5740HG1
  12.000 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  15.000 LEK
  Masa
  6
  6.5
  7.5
  8
  8.5