në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

PUMA Produkte Cali Dream
PUMA Produkte Cali Dream
PUMA Produkte Cali Dream
PUMA Produkte Cali Dream
PUMA Produkte Cali Dream
PUMA Produkte Cali Dream
PUMA Produkte Cali Dream
PUMA Produkte Cali Dream
PUMA Produkte Cali Dream
PUMA Produkte Cali Dream
PUMA Produkte Cali Dream
PUMA Produkte Cali Dream
PUMA

PUMA Produkte Cali Dream

Kodi i artikullit: 383157-06
Kontrolloni disponueshmërinë
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruaj

Puma CALI DREAM janë atlete komode për femra, të cilat janë të destinuara për veshje të përditshme. Stili i guximshëm retro tani merr një interpretim modern dhe tërheq vëmendjen me detaje të modës. Pjesa e sipërme e qëndrueshme është përbërë nga sintetika, lëkura, kamoshi dhe shpirti i trashëgimisë së brezave të atleteve Puma. Shtresa SoftFoam dhe Puma-IN ofrojnë një ndjenjë të veçantë rehatie. Puma krijon një stil sportiv që bie në sy kudo. Këto atlete për femra janë pjesë e asaj atmosfere sportive urbane retro.
SPECIFIKIMET E PRODUKTIT:

 • Pjesa e sipërme: sintetike, prej lëkure
 • Tabani prej gome
 • Shtresë Soft Foam dhe Puma-IN
 • Lace-up

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Marka PUMA
  Ndarje themelore Footwear

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete 390647-03
  12.700 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  15.900 LEK
  Masa
  36
  37
  38
  38.5
  39
  40
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete 392495-01
  13.900 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  17.400 LEK
  Masa
  36
  37
  38
  38.5
  39
  40
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete 393049-01
  13.900 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  17.400 LEK
  Masa
  36
  37
  38
  38.5
  39
  40
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete 393118-01
  12.700 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  15.900 LEK
  Masa
  36
  37
  38
  38.5
  39
  40
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete 387468-07
  12.700 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  15.900 LEK
  Masa
  36
  37
  38
  38.5
  39
  40
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete 386270-03
  12.700 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  15.900 LEK
  Masa
  36
  37
  38
  38.5
  39
  40