TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

PUMA Atlete Cali Dream
PUMA Atlete Cali Dream
PUMA Atlete Cali Dream
PUMA Atlete Cali Dream
PUMA Atlete Cali Dream
PUMA Atlete Cali Dream
PUMA Atlete Cali Dream
PUMA Atlete Cali Dream
PUMA Atlete Cali Dream
PUMA Atlete Cali Dream
PUMA Atlete Cali Dream
PUMA Atlete Cali Dream
PUMA

PUMA Atlete Cali Dream

Kodi i artikullit: 383157-06
14.500 LEK
14.500 LEK
10.200 LEK
Shuma e kursyer: 4.300 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 36
 • 37
 • 38
 • 38.5
 • 39
 • 40
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Puma CALI DREAM janë atlete komode për femra, të cilat janë të destinuara për veshje të përditshme. Stili i guximshëm retro tani merr një interpretim modern dhe tërheq vëmendjen me detaje të modës. Pjesa e sipërme e qëndrueshme është përbërë nga sintetika, lëkura, kamoshi dhe shpirti i trashëgimisë së brezave të atleteve Puma. Shtresa SoftFoam dhe Puma-IN ofrojnë një ndjenjë të veçantë rehatie. Puma krijon një stil sportiv që bie në sy kudo. Këto atlete për femra janë pjesë e asaj atmosfere sportive urbane retro.
SPECIFIKIMET E PRODUKTIT:

 • Pjesa e sipërme: sintetike, prej lëkure
 • Tabani prej gome
 • Shtresë Soft Foam dhe Puma-IN
 • Lace-up

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Ndarje themelore Këpucë
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Marka PUMA
  Lini një përshtypje
  Trenutno nema komentara

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Atlete 380784-01
  10.200 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  14.500 LEK
  Masa
  36
  37
  38
  38.5
  39
  40
  Sačuvano u omiljne
  Atlete 381899-01
  10.700 LEK
  Shuma e kursyer 40%
  17.900 LEK
  Masa
  36
  37
  38
  39
  40