në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

adidas Atlete OZRAH
adidas Atlete OZRAH
adidas Atlete OZRAH
adidas Atlete OZRAH
adidas Atlete OZRAH
adidas Atlete OZRAH
adidas Atlete OZRAH
adidas Atlete OZRAH
adidas Atlete OZRAH
adidas Atlete OZRAH
adidas

adidas Atlete OZRAH

Kodi i artikullit: GW6817
21.800 LEK
21.800 LEK
15.300 LEK
Shuma e kursyer: 6.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 36 2/3
 • 37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
 • 39 1/3
 • 40
 • 40 2/3
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Atletet për femra adidas Ozrah tërheqin vëmendjen me ngjyra të ngrohta që bien në sy. A ju pëlqejnë sfidat në jetë, edhe kur bëhet fjalë për tendencat e modës dhe nuk i shmangeni guximit? Ky model inkurajon shtyrjen e kufijve të modës dhe ju bën të dalloheni nga pjesa tjetër. Ngjyrat e buta pastel kombinohen me rrjetë dhe pjesë sintetike në pjesën e sipërme dhe japin një kombinim perfekt të estetikës dhe komoditetit perfekt. Teknologjia Adiprene+ dhe mbrojtja e butë e bëjnë çdo hap të rehatshëm, ndërsa shtresa TPU siguron stabilitet dhe mbështetje anësore.
Specifikimi:

 • Atlete për femra
 • Shtresë TPU
 • Teknologjia Adiprene+
 • Përbërja e pjesës së sipërme: tekstil, kamoshi sintetik
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Ndarje themelore Këpucë
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Gjinia Femra
  Lini një përshtypje
  Trenutno nema komentara

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  Bluza GD2374
  Prosecna ocena:
  vlerësime
  5
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.800 LEK
  Shuma e kursyer 60%
  9.400 LEK
  Masa
  34
  36
  38
  40
  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.200 LEK
  Shuma e kursyer 60%
  8.000 LEK
  Masa
  34
  36
  38
  40
  Sačuvano u omiljne
  Bluza H33586
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.800 LEK
  Shuma e kursyer 60%
  9.400 LEK
  Masa
  34
  36
  38
  40
  Sačuvano u omiljne
  Bluza HJ7861
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.100 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  8.700 LEK
  Masa
  34
  36
  38
  40
  Sačuvano u omiljne
  Bluza FM3307
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.800 LEK
  Shuma e kursyer 60%
  9.400 LEK
  Masa
  34
  36
  38
  40
  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.100 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  8.700 LEK
  Masa
  34
  36
  38
  40

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Atlete DM8259-002
  17.400 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  21.700 LEK
  Masa
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DH5893-600
  26.900 LEK
  Masa
  6
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete CI0919-601
  21.900 LEK
  Masa
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete WS327EC
  11.900 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  14.900 LEK
  Masa
  6
  6.5
  7.5
  8
  8.5