në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NIKE Atlete Air Jordan 1 Low Se
NIKE Atlete Air Jordan 1 Low Se
NIKE Atlete Air Jordan 1 Low Se
NIKE Atlete Air Jordan 1 Low Se
NIKE Atlete Air Jordan 1 Low Se
NIKE Atlete Air Jordan 1 Low Se
NIKE

NIKE Atlete Air Jordan 1 Low Se

Kodi i artikullit: DH5893-600
21.900 LEK
21.900 LEK
21.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 36.5
 • 39
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

E krijuar me shkëlqim, ngjyra e kuqe që u bë e njohur në vitet '90 sjell një ndjesi nostalgjike me atletet lifestyle për femra Nike AIR JORDAN 1 LOW SE. Lëkura dhe tekstilet në pjesën e sipërme ofrojnë qëndrueshmëri, rehati dhe një pamje klasike. Sholla e jashtme e gomës siguron forcë dhe stabilitet për këmbën tuaj.
Specifikimi:

 • Profil klasik
 • Me lidhëse
 • Pjesa e sipërme prej lëkure dhe tekstili
 • Shollë gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Ndarje themelore Këpucë
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Lini një përshtypje
  Trenutno nema komentara

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.900 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  11.300 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Bluza DV1996-612
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  11.200 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  11.600 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  16.500 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Bluza CW4298-063
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  14.300 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  17.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.500 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  14.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  11.900 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  14.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  XS

  Produkte të ngjashme