në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NEW BALANCE Atlete 327
NEW BALANCE Atlete 327
NEW BALANCE Atlete 327
NEW BALANCE Atlete 327
NEW BALANCE Atlete 327
NEW BALANCE Atlete 327
NEW BALANCE Atlete 327
NEW BALANCE Atlete 327
NEW BALANCE Atlete 327
NEW BALANCE Atlete 327
NEW BALANCE Atlete 327
NEW BALANCE Atlete 327
NEW BALANCE

NEW BALANCE Atlete 327

Kodi i artikullit: WS327LH
15.900 LEK
15.900 LEK
15.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 38
 • 39
 • 40
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Atletet për femra NEW BALANCE 327 sjellin një kombinim të detajeve klasike dhe moderne me performancë të përmirësuar. Ridizajnimi i siluetës origjinale, detajet me përmasa të mëdha. logoja N, dhe thembra e rrumbullakosur i japin modelit rehati maksimale. Profili i cekët, lidhëset, tabani prej gome dhe pjesa e sipërme fleksibël sigurojnë komoditet dhe rehati për këmbën, dhe përveç kësaj, përshtaten në mënyrë të përkryer me çdo sport.
Specifikimi:

 • Atlete lifestyle për femra
 • Logo New Balance
 • Përbërja e sipërme: lëkurë kamoshi dhe panele rrjetë
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Ndarje themelore Këpucë
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Marka NEW BALANCE
  Lini një përshtypje
  Trenutno nema komentara

  Produkte të ngjashme