në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NIKE Atlete AIR JORDAN 1 W
NIKE Atlete AIR JORDAN 1 W
NIKE Atlete AIR JORDAN 1 W
NIKE Atlete AIR JORDAN 1 W
NIKE Atlete AIR JORDAN 1 W
NIKE Atlete AIR JORDAN 1 W
NIKE Atlete AIR JORDAN 1 W
NIKE Atlete AIR JORDAN 1 W
NIKE Atlete AIR JORDAN 1 W
NIKE Atlete AIR JORDAN 1 W
NIKE

NIKE Atlete AIR JORDAN 1 W

Kodi i artikullit: 553560-063
16.900 LEK
16.900 LEK
11.800 LEK
Shuma e kursyer: 5.100 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 36.5
 • 38
 • 37.5
 • 39
 • 38.5
 • 40
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Nike AIR JORDAN 1 LOW janë atlete basketbolli për fëmijë të frymëzuar nga modelet legjendare të së kaluarës. Për të gjithë ata që donin rehatinë në çdo moment të ditës, Nike lançoi teknologjinë revolucionare Air në vitin 1978. Ato janë modeluar sipas origjinalit që debutoi në 1985 dhe vazhdojnë t’ju përcjellin legjendën e Nike brezave të rinj. Lëkura origjinale në pjesën e sipërme rrit qëndrueshmërinë, ngjitet në mënyrë perfekte në këmbët tuaja dhe sjell një pamje premium. Ato janë të dizajnuara sipas atleteve klasike të basketbollit Nike. Tabani me ajër ofron rehati dhe lehtësi të jashtëzakonshme në hapin tuaj. Sholla e fortë e gomës siguron kapje të shkëlqyer dhe ju jep stabilitet edhe kur kryeni driblimet më të vështira të basketbollit dhe kur ndryshoni drejtimin e lëvizjes.
Specifikimet:

 • Pjesa e sipërme prej lëkure natyrale
 • Logo Nike
 • Taban prej gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Ndarje themelore Këpucë
  Mosha Adoleshentë
  Gjinia Fëmijë djem
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në buzzsneakers.al.
  Trenutno nema komentara

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.800 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  11.200 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Bluza CU9223-010
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.900 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  12.700 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Bluza 95B702-782
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.800 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  6.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Bluza CU9223-121
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.900 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  12.700 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Bluza 95C136-023
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.200 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  8.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Bluza 95B775-R2S
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.500 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  7.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Atlete DX4379-400
  15.300 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  21.900 LEK
  Masa
  4.5Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DQ8423-301
  13.200 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  18.900 LEK
  Masa
  4.5Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Atlete 553560-065
  11.800 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  16.900 LEK
  Masa
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Atlete FD0300-600
  11.800 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  16.900 LEK
  Masa
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DQ8398-106
  9.200 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  13.200 LEK
  Masa
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y