në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Nike Atlete Air Jordan 1 Mid
Nike Atlete Air Jordan 1 Mid
Nike Atlete Air Jordan 1 Mid
Nike Atlete Air Jordan 1 Mid
Nike Atlete Air Jordan 1 Mid
Nike Atlete Air Jordan 1 Mid
Nike Atlete Air Jordan 1 Mid
Nike Atlete Air Jordan 1 Mid
Nike

Nike Atlete Air Jordan 1 Mid

Kodi i artikullit: DQ8423-060
15.500 LEK
15.500 LEK
10.900 LEK
Shuma e kursyer: 4.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 37.5
 • 40
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Nike Air Jordan 1 Mid Unisex janë atlete basketbolli për fëmijë të cilat sjellin shkëlqimin e guximshëm të atleteve të para të basketbollit të Michael Jordan në gjeneratën e ardhshme, këtë herë në një përzierje të freskët ngjyrash. Ato janë bërë nga një kombinim i lëkurës premium dhe tekstilit. Ndërtimi premium ofron rehati dhe tërheqje legjendare. Një njësi Nike Air në thembër ofron mbrojtje të sigurt. Perforcimi në pjesën e sipërme siguron ajrosje dhe sholla prej gome siguron një qëndrueshmëri të jashtëzakonshme.
Specifikimi:

 • Atlete basketbolli për fëmijë
 • Lidhëse
 • Lëkurë origjinale
 • Njesi ajri
 • Sholla e mesme me shkumë
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka Nike
  Mosha Adoleshentë
  Gjinia Fëmijë djem
  Trenutno nema komentara

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  10.600 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.600 LEK
  Shuma e kursyer 29%
  6.500 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza 95C630-023
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.400 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  5.500 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza CJ7861-639
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.100 LEK
  Shuma e kursyer 40%
  6.800 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza 95C018-023
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.900 LEK
  Shuma e kursyer 40%
  6.500 LEK
  Masa
  L
  M
  XL

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete FN0237-111
  9.500 LEK
  Masa
  1.5Y
  11C
  12.5C
  12C
  13C
  1Y
  2.5Y
  3Y
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FB9922-071
  11.400 LEK
  Masa
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete FV5948-101
  13.500 LEK
  Masa
  4.5Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FV5951-111
  13.500 LEK
  Masa
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FB9109-100
  12.900 LEK
  Masa
  4.5Y
  4Y
  5Y
  6.5Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FV0373-001
  12.900 LEK
  Masa
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y