në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Produkte Oznova
Produkte Oznova
Produkte Oznova
Produkte Oznova
Produkte Oznova
Produkte Oznova
Produkte Oznova
Produkte Oznova
Produkte Oznova
Produkte Oznova

Produkte Oznova

Kodi i artikullit: HP2886
Šifra proizvođača: MBT50
Kontrolloni disponueshmërinë
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruaj

Atletet Lifestyle për femra adidas OZNOVA sjellin një prekje futuristike në një dizajn për rehati dhe stil të gjeneratës së re. Dëshironi që ju të viheni re dhe të mbaheni mend për pamjen e bukur? Atëherë lërjani në dorë thjeshtësisë të kombinuar me elegancën dhe merrni modelin OZNOVA. Teknologjia moderne e frymëzuar nga atletet e vrapimit të viteve '90 takohet me stilin sportiv dhe modern të kohëve të sotme për tju dhënë rehati maksimale. Pjesa e sipërme rrjetë me shtresa mbështetëse, mbështjellës Adiplus dhe EVA dhe një taban të ngritur janë arsye më se të mjaftueshme për të shijuar fleksibilitetin dhe rehatinë, stilin dhe qëndrueshmërinë e modelit.

Specifikimet:

 • Atlete Lifestyle për femra
 • Profil i cekët
 • Lidhëse
 • Tabani gome
 • Shtresë Adiplus dhe EVA
 • Përbërja e sipërme: sintetike, tekstile

 • Trenutno nema komentara

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete FJ4170-002
  17.500 LEK
  Masa
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FV8486-181
  13.900 LEK
  Masa
  5.5Y
  5Y
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FZ4619-001
  21.100 LEK
  Masa
  8.5
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete DZ1847-103
  16.900 LEK
  Masa
  6.5
  7
  8
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FZ4617-001
  17.900 LEK
  Masa
  10
  8
  8.5
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete FV5948-103
  13.500 LEK
  Masa
  4.5Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y