në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

adidas Atlete Oznova
adidas Atlete Oznova
adidas Atlete Oznova
adidas Atlete Oznova
adidas Atlete Oznova
adidas Atlete Oznova
adidas Atlete Oznova
adidas Atlete Oznova
adidas Atlete Oznova
adidas Atlete Oznova
adidas

adidas Atlete Oznova

Kodi i artikullit: HP2886
20.300 LEK
20.300 LEK
14.200 LEK
Shuma e kursyer: 6.100 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 36 2/3
 • 37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
 • 39 1/3
 • 40
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Atletet Lifestyle për femra adidas OZNOVA sjellin një prekje futuristike në një dizajn për rehati dhe stil të gjeneratës së re. Dëshironi që ju të viheni re dhe të mbaheni mend për pamjen e bukur? Atëherë lërjani në dorë thjeshtësisë të kombinuar me elegancën dhe merrni modelin OZNOVA. Teknologjia moderne e frymëzuar nga atletet e vrapimit të viteve '90 takohet me stilin sportiv dhe modern të kohëve të sotme për tju dhënë rehati maksimale. Pjesa e sipërme rrjetë me shtresa mbështetëse, mbështjellës Adiplus dhe EVA dhe një taban të ngritur janë arsye më se të mjaftueshme për të shijuar fleksibilitetin dhe rehatinë, stilin dhe qëndrueshmërinë e modelit.

Specifikimet:

 • Atlete Lifestyle për femra
 • Profil i cekët
 • Lidhëse
 • Tabani gome
 • Shtresë Adiplus dhe EVA
 • Përbërja e sipërme: sintetike, tekstile

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Ndarje themelore Këpucë
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Gjinia Femra
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në buzzsneakers.al.
  Trenutno nema komentara

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  Bluza HM1695
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.500 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  10.900 LEK
  Masa
  34
  36
  38
  40
  Sačuvano u omiljne
  Bluza HL9055
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.600 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  13.100 LEK
  Masa
  34
  36
  38
  40
  Sačuvano u omiljne
  Bluza IC5230
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.100 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  10.200 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.100 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  10.200 LEK
  Masa
  34
  36
  38
  40
  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.100 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  10.200 LEK
  Masa
  34
  36
  38
  40
  Sačuvano u omiljne
  Bluza FM3307
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.700 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  9.400 LEK
  Masa
  34
  36
  38
  40

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Atlete DX9176-103
  10.900 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  15.500 LEK
  Masa
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5