në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

New Balance Produkte 327
New Balance Produkte 327
New Balance Produkte 327
New Balance Produkte 327
New Balance Produkte 327
New Balance Produkte 327
New Balance Produkte 327
New Balance Produkte 327
New Balance Produkte 327
New Balance Produkte 327
New Balance

New Balance Produkte 327

Kodi i artikullit: WS327SM
Kontrolloni disponueshmërinë
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruaj

Atletet e vrapimit rekreativ për femra NEW BALANCE 327, u krijuan në bazë të modeleve të viteve '70, kur vrapimi rekreativ u bë i njohur. Standardi për cilësinë e atleteve të vrapimit ka ndryshuar shumë dhe tashmë nuk bëhet fjalë vetëm për thjeshtësinë, përshtatjen dhe komoditetin por bëhet fjalë për përfitimin e një performance më të lartë. Edhe pse modelet e asaj epoke konsiderohen të thjeshta sipas standardeve të sotme, ajo dekadë mund të konsiderohet momenti kur atletet e vrapimit u bënë ato që janë sot. Me një pjesë të sipërme tekstile, me logon 'N' të vendosur në mënyrë asimetrike dhe një taban të rrumbullakosur të frymëzuar nga pistat e vrapimit, 327 ju sjell një ridizajnim të rafinuar të trashëgimisë sonë të garave.

Specifikimi:

 • Atlete vrapimi për femra
 • Profil i cekët
 • Pjesa e sipërme tekstile
 • Logo N
 • Dizajni i frymëzuar nga atletet e viteve 70
 • Lidhëse

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Marka New Balance
  Trenutno nema komentara

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete WS327GC
  Çmimi 13.900 LEK
  Masa
  6
  6.5
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete WS327GA
  Çmimi 13.900 LEK
  Masa
  6
  6.5
  7.5
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete BBW550BI
  Çmimi 14.900 LEK
  Masa
  6
  6.5
  7.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete BBW550BT
  Çmimi 15.900 LEK
  Masa
  6
  6.5
  7.5
  8
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete WS327KC
  Çmimi 13.900 LEK
  Masa
  5.5
  6.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza WT33555-MS
  Çmimi 7.600 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  10.900 LEK
  Masa
  S
  XS