në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NIKE Atlete Air Jordan 1 Elevate High
NIKE Atlete Air Jordan 1 Elevate High
NIKE Atlete Air Jordan 1 Elevate High
NIKE Atlete Air Jordan 1 Elevate High
NIKE Atlete Air Jordan 1 Elevate High
NIKE Atlete Air Jordan 1 Elevate High
NIKE Atlete Air Jordan 1 Elevate High
NIKE Atlete Air Jordan 1 Elevate High
NIKE Atlete Air Jordan 1 Elevate High
NIKE Atlete Air Jordan 1 Elevate High
NIKE Atlete Air Jordan 1 Elevate High
NIKE Atlete Air Jordan 1 Elevate High
NIKE

NIKE Atlete Air Jordan 1 Elevate High

Kodi i artikullit: DN3253-200
25.900 LEK
25.900 LEK
20.700 LEK
Shuma e kursyer: 5.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 36.5
 • 37.5
 • 38
 • 38.5
 • 39
 • 40
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Nike Air Jordan 1 Elevate High janë atlete Lifestyle për femra me një dizajn ikonik por me një përmirësim modern. Pjesa e sipërme prej lëkure ofron rehati dhe qëndrueshmëri, ndërsa panelet në pjesën e përparme sigurojnë ajrosje të mirë dhe kështu i mbajnë këmbët tuaja të freskëta gjatë gjithë kohës. Ngjyrat me kontrast të copës, përveçse shtojnë estetikën, shtojnë edhe numrin e kombinimeve të veshjeve. E veçanta e këtyre atleteve është zinxhiri i fshehur në pjesën e brendshme të atleteve gjë që e bën veshjen dhe heqjen e tyre më të lehtë. Mbushja e lartë me shkumë me teknologjinë Nike Air shton mbështetje dhe rehati gjatë lëvizjes suaj. Tabani i gomës, përveç kapjes së shkëlqyer, siguron edhe qëndrueshmërinë e këtyre atleteve. Ndaj vishini këto atlete, kombinoni stilin që dëshironi dhe shijoni ditën me gjithçka që ajo ka rezervuar për ju.

Specifikimet:

 • Atlete Lifestyle për femra
 • Pjesa e sipërme prej lëkure
 • Lidhëse
 • Ngjyra me kontrast
 • Mbyllje me zinxhir
 • Teknologjia Nike Air
 • Panele ajrosjeje në pjesën e përparme
 • Logo Nike
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Ndarje themelore Footwear

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  Bluza FB8338-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  15.400 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  19.300 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Bluza DV7806-901
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  9.500 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  13.600 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FB9892-200
  20.700 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  25.900 LEK
  Masa
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FD2196-100
  12.100 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  15.100 LEK
  Masa
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Atlete DX9176-106
  12.400 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  15.500 LEK
  Masa
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete DD1869-113
  15.900 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  19.900 LEK
  Masa
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete DC0774-080
  15.900 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  19.900 LEK
  Masa
  6.5
  7
  7.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete CI0919-116
  15.900 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  19.900 LEK
  Masa
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5