në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

adidas Atlete Superstar XLG
adidas Atlete Superstar XLG
adidas Atlete Superstar XLG
adidas Atlete Superstar XLG
adidas Atlete Superstar XLG
adidas Atlete Superstar XLG
adidas Atlete Superstar XLG
adidas Atlete Superstar XLG
adidas Atlete Superstar XLG
adidas Atlete Superstar XLG
adidas

adidas Atlete Superstar XLG

Kodi i artikullit: IF9995
Šifra proizvođača: LZB18
17.400 LEK
17.400 LEK
8.700 LEK
Shuma e kursyer: 8.700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 44 2/3
 • 45 1/3
 • 42
 • 42 2/3
 • 43 1/3
 • 44
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

adidas XLG janë atlete Lifestyle unisex me detaje të stilit bashkëkohor. Pikërisht kur menduat se atletet adidas Superstar nuk mund të ndryshonin më dhe se dizajni i tyre do të qëndronte po i njëjti, ne krijuam një model akoma më të bukur se modelet e mëparshme. Këto atlete nxjerrin në pah dizajnin klasik të viteve '70-të por në një mënyrë bashkëkohore të përshtatshme me trendet e modës së tanishme. Dizajni klasik, lidhëset dhe adidas 3-stripes së bashku me logon Trefoil nxjerrin në pah origjinalitetin e markës dhe i japin stilit tuaj një prekje më të bukur. Pjesa e sipërme prej lëkure i qëndron besnike rrënjëve të saj retro. Hidhni çdo hap me besim të potë me atletet tuaja të preferuara nga marka adidas.

Specifikimi:

 • Atlete unisex Lifestyle
 • Profil i cekët
 • Lidhëse
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Gjinia Unisex
  Ndarje themelore Footwear

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete U997RBB
  13.500 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  16.900 LEK
  Masa
  10
  11
  7.5
  8
  8.5
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete IF8069
  8.700 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  17.400 LEK
  Masa
  10
  11
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete IG0720
  5.800 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  11.600 LEK
  Masa
  1
  10K
  11-K
  12-K
  13-K
  2
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete ID4655
  8.700 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  17.400 LEK
  Masa
  10
  10-
  11
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete CT302LM
  12.700 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  15.900 LEK
  Masa
  4
  5
  5.5
  6.5
  7
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete CT302LT
  12.700 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  15.900 LEK
  Masa
  4
  5
  5.5
  6.5
  7