në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Nike Atlete Jumpman 3-Peat
Nike Atlete Jumpman 3-Peat
Nike Atlete Jumpman 3-Peat
Nike Atlete Jumpman 3-Peat
Nike Atlete Jumpman 3-Peat
Nike Atlete Jumpman 3-Peat
Nike Atlete Jumpman 3-Peat
Nike Atlete Jumpman 3-Peat
Nike Atlete Jumpman 3-Peat
Nike Atlete Jumpman 3-Peat
Nike

Nike Atlete Jumpman 3-Peat

Kodi i artikullit: DZ5577-168
17.900 LEK
17.900 LEK
17.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 38
 • 37.5
 • 39
 • 38.5
 • 40
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Atlete Jumpman 3-Peat Junior i bëjnë homazh tre kampionateve të para që Michael Jordan luajti me atlete që bashkonin cilësitë më të mira të lojës së tij. Këto atlete Nike për djem trashëgojnë të gjitha tiparet e modeleve AJ6, 7 dhe 8, të cilat kombinohen në një atlete. Pjesa e sipërme është e përbërë nga një përzierje lëkure dhe tekstili, e cila siguron qëndrueshmëri dhe rehati, pavarësisht kohëzgjatjes së lojës së basketbollit. Këto atlete për djem janë krijuar sipas modeleve të mëparshme duke përdorur elementët e tyre më të mirë. Pjesa e sipërme dhe llapa janë marrë nga modelet AJ6 dhe 7. Logoja e Nike Air në thembër vjen nga AJ6, dhe forma e thembrave është krijuar sipas AJ8. Tabani i gomës është modeluar sipas modelit AJ6. Njësia Air-Sole në brendësi të tabanit siguron mbështetjen e duhur. Vishni këto atlete Jordan dhe tregoni të gjitha cilësitë tuaja më të mira.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për djem për adoleshentë
 • Pjesa e sipëme lëkurë dhe tekstil
 • Logo Jumpman e qëndisur
 • Logo Nike Air në thembër
 • Njësia Air-Sole
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka Nike
  Mosha Adoleshentë
  Gjinia Fëmijë djem
  Trenutno nema komentara

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.400 LEK
  Shuma e kursyer 31%
  4.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.200 LEK
  Shuma e kursyer 40%
  5.300 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza 95C630-023
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.400 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  5.500 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  10.600 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza 95B706-H07
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.800 LEK
  Shuma e kursyer 49%
  7.500 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Bluza FD3285-064
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.300 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  11.900 LEK
  Masa
  S
  XS

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete FN0237-111
  9.500 LEK
  Masa
  1.5Y
  11C
  12.5C
  12C
  13C
  1Y
  2.5Y
  3Y
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FB9922-071
  11.400 LEK
  Masa
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete FV5948-101
  13.500 LEK
  Masa
  4.5Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FV5951-111
  13.500 LEK
  Masa
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FB9109-100
  12.900 LEK
  Masa
  4.5Y
  4Y
  5Y
  6.5Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FV0373-001
  12.900 LEK
  Masa
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y