në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Nike Produkte Air Jordan 1 Mid
Nike Produkte Air Jordan 1 Mid
Nike Produkte Air Jordan 1 Mid
Nike Produkte Air Jordan 1 Mid
Nike Produkte Air Jordan 1 Mid
Nike Produkte Air Jordan 1 Mid
Nike Produkte Air Jordan 1 Mid
Nike Produkte Air Jordan 1 Mid
Nike

Nike Produkte Air Jordan 1 Mid

Kodi i artikullit: DQ8423-106
Kontrolloni disponueshmërinë
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruaj

Air Jordan 1 Mid janë atlete për fëmijë për adoleshentët të cilat sjellin ngjyra të reja dhe detaje të freskëta pa humbur pamjen dhe dizajnin e njohur gjithmonë të mrekullueshëm. Frymëzuar nga atletet origjinale Air Jordan 1, këto atlete Air Jordan 1 Mid lejojnë fansat të ecin në gjurmët e basketbollistit të famshëm. Atletet kanë një profil gjysmë të thellë me lidhëse dhe një logon Nike e cila nxjerr në pah origjinalitetin dhe cilësinë maksimale të markës tuaj të preferuar. Materialet premium në pjesën e sipërme, shtresa e mesme me mbushje të butë, njësia Air, thembra e përforcuar me mbështetje të plotë, janë vetëm disa nga arsyet se përse kto atlete Nike do të bëhen të preferuarat tuaja. Tabani i gomës siguron stabilitetin e nevojshëm në të gjitha llojet e sipërfaqeve.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për fëmijë për adoleshentë
 • Profil gjysmë të thellë
 • Shtresë e mesme me mbushje të butë
 • Lidhëse
 • Njësi Air
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Marka Nike
  Mosha Adoleshentë
  Gjinia Fëmijë djem
  Trenutno nema komentara

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FB9922-071
  11.400 LEK
  Masa
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete FV5948-101
  13.500 LEK
  Masa
  4.5Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FV5951-111
  13.500 LEK
  Masa
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FB9109-100
  12.900 LEK
  Masa
  4.5Y
  4Y
  5Y
  6.5Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FV0373-001
  12.900 LEK
  Masa
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete DZ5577-100
  17.900 LEK
  Masa
  4.5Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y