në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

adidas Atlete Campus 00s
adidas Atlete Campus 00s
adidas Atlete Campus 00s
adidas Atlete Campus 00s
adidas Atlete Campus 00s
adidas Atlete Campus 00s
adidas Atlete Campus 00s
adidas Atlete Campus 00s
adidas Atlete Campus 00s
adidas Atlete Campus 00s
adidas

adidas Atlete Campus 00s

Kodi i artikullit: IF8763
Šifra proizvođača: MBV19
13.200 LEK
13.200 LEK
10.600 LEK
Shuma e kursyer: 2.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 45 1/3
 • 46
 • 36 2/3
 • 37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
 • 39 1/3
 • 41 1/3
 • 42
 • 43 1/3
 • 44
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

adidas Campus 00s janë atlete Lifestyle për meshkuj. Edhe pse debutuan në fushën e basketbollit, atletet adidas Campus u bënë një nga modelet kryesore dhe të preferuarat e të gjithëve në një kohë të shkurtër. Me këtë model, ne kemi marrë siluetën ikonike dhe e kemi përmirësuar atë duke përdorur materiale cilësore, ngjyra të veçanta, dizajn modern dhe një taban cilësor gome që garanton stabilitet të jashtëzakonshëm. Ato janë krijuar me një pjesë të sipërme prej lëkure premium të veshur me tekstil të butë që garanton mbështetjen e duhur për këmbët dhe rehati të jashtëzakonshme. Logoja adidas është detaji kryesor që nxjerr në pah markën tuaj të preferuar dhe plotëson dizajnin e bukur sportiv të atleteve.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për meshkuj
 • Pjesa e sipërme prej lëkure
 • Pjesa e brendshme prej tekstili
 • Taban gome
 • Profil i cekët
 • Logo adidas
 • Lidhëse

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Trenutno nema komentara

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza HL9250
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.800 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  11.600 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.200 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  9.000 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza IS1403
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.200 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  10.200 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.200 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  12.300 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.800 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  11.600 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete HF4299-001
  14.000 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  17.500 LEK
  Masa
  10
  10.5
  11
  12
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete FB1396-160
  13.200 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  16.500 LEK
  Masa
  10
  10.5
  11
  12
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete DZ4475-103
  18.300 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  22.900 LEK
  Masa
  10
  10.5
  11
  12
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete BB550ESB
  13.500 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  16.900 LEK
  Masa
  10
  10.5
  11
  12
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete HF4298-100
  13.800 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  17.200 LEK
  Masa
  10
  10.5
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FN5214-141
  15.100 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  18.900 LEK
  Masa
  10
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5