TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

RULE THE STREETS WITH PUMA MIRAGE SPORT
RULE THE STREETS WITH PUMA MIRAGE SPORT
News
11.05.2022.

RULE THE STREETS WITH PUMA MIRAGE SPORT

Hey!

Ka kaluar pak kohë që nga blogu im i fundit, ndaj më lejoni të prezantohem përsëri. Unë jam Naser Gutić, i njohur në ujërat e kërcimit si B-boy Naki. Përsëri, unë kam atlete të reja dhe të freskëta për t'i shijuar çdo ditë. Duke qenë se për mua si break dancer profesionist, këpucët janë pjesa më e rëndësishme e veshjes, kam zgjedhur gjithmonë atletet më të mira. Ju mund ta shihni se sa i kënaqur jam me to që nga fotot.

Këtë herë vendosa për diçka ndryshe, pikërisht atletet Puma. Puma njihet kryesisht në botën e sportit, por po rritet edhe në botën e modës. Unë u binda nga atletet e reja Puma MIRAGE SPORT me dizajnin e tyre të egër dhe ngjyrat e gjalla. Me dizajnin e tyre të frymëzuar nga kultura DJ, këto atlete japin një pamje futuriste të përshtatshme si për pistën e kërcimit ashtu edhe për ecejaket në rrugë. Pjesa e mesme e shollës është e butë dhe do të sjellin një dimension të ri të lëvizjes lehtësisht në jetën e përditshme.

Atletet Puma MIRAGE SPORT janë pasuesit e linjës Mirage, e cila daton në vitet '70, të njohura atëherë ekskluzivisht si atlete vrapimi. Modeli ka veçori të dallueshme të modeleve të vjetra, të cilat ndërthuren me dizajnin e ri. Atletet shkojnë shumë si në modë ashtu edhe me pamjen sportive, unë vetë i kam kombinuar me një set të zi nga koleksioni BATMAN. Pjesa e poshtme e zezë dhe pjesa e sipërme që përputhet me elementët e dizajnit të prerë dhe të fshehur të kujtojnë kostumin e heroit të famshëm të këtij filmi. Ngjyrat janë të errëta, dhe materiali me grafikën kanë një përzierje me shkëlqim dhe mat në të njëjtën kohë.

Atletet Puma MIRAGE SPORT janë të disponueshme në versione të ndryshme. Koleksioni i fundit ofron dy variante ngjyrash, një kombinim të blusë, të kuqes dhe të verdhës që kam veshur unë dhe një kombinim të toneve të lehta të ngjyrës portokalli dhe mentes moderne.

Puma MIRAGE SPORT dhe shumë të tjera mund të gjenden në faqen online ose në dyqanet BUZZ Teg,Qtu dhe Toptani. Në këto dyqane mund të gjeni gjithçka që ju nevojitet, nga atletet e ndryshme deri tek veshjet dhe aksesorët modernë.

Deri herën tjetë.

Naki

 

Trenutno nema komentara

Artikuj të ngjashëm