në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

SUMMER IS ALL ABOUT FUN – KOLEKSIONI I RI SAPO KA MBËRRITUR
SUMMER IS ALL ABOUT FUN – KOLEKSIONI I RI SAPO KA MBËRRITUR
News
14.06.2022.

SUMMER IS ALL ABOUT FUN – KOLEKSIONI I RI SAPO KA MBËRRITUR

Hey, a përmendi dikush verën? Po, e dëgjuat mirë – vera është tek dera! Ne kemi ditë të gjata, të nxehta dhe netë akoma më të gjata përpara nesh nga të cilat duhet të përfitojmë. Do të bini dakord se kjo është periudha më e mirë e vitit për takime në natyrë, për të kaluar kohë të mrekullueshme me ekipin tuaj dhe për festat më të çmendura në qytet. Pra, përgatituni për një tjetër sezon të paharrueshëm, merrni frymë plotësisht dhe filloni aventurat tuaja verore.

 

Koleksioni më i fundit i Buzz ka mbërritur në raftet dhe është gati t'ju godas - Pulse of the summer është slogani me të cilin duam të nxjerrim në pah produktet shumëngjyrëshe dhe lozonjare të përgatitura për ne këtë sezon nga disa prej markave kryesore urbane. Nike, adidas, Reebok, Puma, New Balance, Converse, Asics, Napapijri janë vetëm disa nga të shumtat që mund të gjeni në ofertën tonë. Le të shohim se çfarë modelesh interesante na sjellin për ditët e nxehta të verës.

T-shirtat, si veshje të pashmangshme në gardërobën verore, do t'ju emocionojnë me ngjyrat, dizajnin dhe detajet e markës, prandaj do të dëshironi t'i vishni ato çdo ditë. Zgjedhjet janë të shkëlqyera, ndaj mos harroni - cilindo model që të zgjidhni, nuk do të gaboni, sepse nuk ka rregulla strikte për veshjet urbane të streetstyle. E vetmja gjë që ka rëndësi është që ju të ndiheni mirë kur i vishni ato.

Për femrat që ndjekin trendet dhe duan të theksojnë origjinalitetin e tyre, fustanet janë padyshim një domosdoshmëri këtë verë. Të shkurtër apo të gjatë, casual apo prerje që ndjekin vijën trupore – fustanet me ngjyra të spikatura do t'ju magjepsin me shikim të parë. Dhe kur të zbuloni se sa mirë shkojnë me atletet tuaja të preferuara dhe një kapelle bucket, e cila ka qenë një detaj thelbësor i modës për disa kohë, nuk ka dyshim se do të zgjidhni disa nga modelet Nike ose adidas që ne ofrojmë.

Lajm i mrekullueshëm për meshkujt - pantallonat e shkurtra me dizajne dhe prerje të ndryshme do të jenë një domosdoshmëri këtë sezon, sepse janë aq të freskëta dhe komode, sa ditët e verës të kaluara në to do të jenë gëzim. Përveç standardeve, të pazëvendësueshme janë edhe pantallonat e shkurtra prej pambuku, terry, si dhe materialet e lehta shushuritëse. Ngjyrat variojnë nga jeshilja pastel, roza dhe e verdha, deri te portokallia goditëse, tonet klasike dhe të reduktuara si e bardha, gri, blu dhe e zeza.

Adhuruesit e kulturës së atleteve do të kenë më shumë arsye për t'u paraqitur në tubimet më të mira të qytetit këtë verë, sepse produktet nga koleksioni më i fundit veror janë shumë frymëzuese dhe motivuese. Jemi të sigurt që nuk do të qëndroni imun ndaj tendencave të vendosura nga disa prej prodhuesve të njohur të atleteve. Disa nga siluetat legjendare janë rinovuar nga kombinimet verore të ngjyrave dhe printeve, ndaj Nike ka përgatitur për këtë sezon modele Air Max, Force, Blazer, Huarache dhe Dunk, të cilat sjellin një atmosferë të vërtetë verore. Nuk prisnim asgjë më pak nga atletet adidas, Reebok, Converse, Puma dhe New Balance, të cilat do të gjejnë lehtësisht rrugën drejt trendeve të atleteve urbane. Për ata që duan diçka të re dhe ndryshe, ekzistojnë modelet më të fundit lifestyle nga marka Asics që dallohen për komoditetin dhe dizajnin e frymëzuar nga sporti.

Mos harroni të shfrytëzoni çdo moment të kësaj vere në mënyrën më të mirë të mundshme - lëvizni, vazhdoni të lëvizni, ndiqni ritmin e verës dhe atmosferat pozitive. Mblidhni ekipin tuaj dhe dominoni, pushtoni rrugët dhe jini të pandalshëm, sepse - vera është e gjitha për argëtim.

Të gjitha modelet nga koleksioni i ri mund t'i gjeni në dyqanet Buzz ose në buzzsneakers.al.

 

Ekipi Buzz

Artikuj të ngjashëm