në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Must - have e çdo stilimi tuaj – adidas Campus 00s
Must - have e çdo stilimi tuaj – adidas Campus 00s
News
10.07.2024.

Must - have e çdo stilimi tuaj – adidas Campus 00s

Hello guys! Stjuarti përsëri.

Nëse ju nuk mund të imagjinoni një ditë pa Instagram, dhe pa ndjekur rregullisht blogjet dhe portalet më të famshme në botë, deri tani keni vënë re që çdo sekondë, shumica e postimeve i referohen kombinimeve “street style” të sjellë nga influencerat më të njohur, blogerët e modës dhe gjithashtu artistë që janë pjesë e kulturës hip hop dhe pop. Stili I tyre, kur ne flasim për variante për përditë por ndonjëherë dhe për mbrëmje janë plotësuar gjithmonë nga atlete urbane dhe stil. Këto pa dyshim përfshijnë atletet më të përfolura adidas Campus 00s.

 adidas Campus 00s janë atlete Lifestyle edhe pse debutuan në fushën e basketbollit. Një siluetë ikonike e veshur me lekurë premium dhe tekstil të butë me  një ngjyrë të veçantë dhe dizajin modern janë pikërisht arsyet pse unë zgjodha adidas Campus 00s dhe shumë shpejt do të jetë një element “must-have” të çdo stilimi tuaj. Xhinse të shkurtra, bluzë adidas oversize dhe kapele New Era është kombinimi im veror për këto atlete.  

Origjinale dhe të veçanta, të krijuara për variante për përditshmëri ose me pak më shumë elegance këto janë atletet adidas Campus 00s.

 Të disponueshme në të gjitha dyqanet BUZZ dhe online.

Deri herën tjetër,

 

@stjuarti

Artikuj të ngjashëm