TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NIKE Bluza Jordan Elevated
NIKE Bluza Jordan Elevated
NIKE Bluza Jordan Elevated
NIKE Bluza Jordan Elevated
NIKE Bluza Jordan Elevated
NIKE Bluza Jordan Elevated
NIKE Bluza Jordan Elevated
NIKE Bluza Jordan Elevated
NIKE

NIKE Bluza Jordan Elevated

Kodi i artikullit: 45B205-X24
5.900 LEK
5.900 LEK
4.600 LEK
Shuma e kursyer: 1.300 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 12-13Y
 • 10-11Y
 • 8-9Y
 • 14-15Y
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Nike JORDAN ELEVATED është një bluzë me mëngë të gjata për fëmijë. E përbërë nga material pambuku dhe poliester, është e rehatshme dhe praktike për të gjitha aktivitetet e përditshme. Ky model unik me një dizajn interesant dhe logo Jordan përshtatet në mënyrë të përkryer me veshje të tjera sportive dhe nxjerr në pah stilin tuaj sportiv. Kjo bluzë është zgjedhja perfekte për ditën aktive të fëmijës tuaj të vogël.
Specifikimi:

 • Bluzë për vajza
 • Përbërja: 80% pambuk, 20% poliestër

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Marka NIKE
  Mosha Adoleshentë
  Gjinia Fëmijë vajza
  Ndarje themelore APP
  Lini një përshtypje
  Trenutno nema komentara

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  Atlete DV3477-100
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  11.500 LEK
  Shuma e kursyer 22%
  14.700 LEK
  Masa
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DV3477-101
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  11.500 LEK
  Shuma e kursyer 22%
  14.700 LEK
  Masa
  4.5Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DM9077-108
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  28.900 LEK
  Masa
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DH9595-001
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  16.900 LEK
  Masa
  4.5Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DM8960-801
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  26.900 LEK
  Masa
  4.5Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y