në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NIKE Bluza Sportswear Tech Windrunner
NIKE Bluza Sportswear Tech Windrunner
NIKE Bluza Sportswear Tech Windrunner
NIKE Bluza Sportswear Tech Windrunner
NIKE Bluza Sportswear Tech Windrunner
NIKE Bluza Sportswear Tech Windrunner
NIKE Bluza Sportswear Tech Windrunner
NIKE Bluza Sportswear Tech Windrunner
NIKE

NIKE Bluza Sportswear Tech Windrunner

Kodi i artikullit: CW4298-602
17.900 LEK
17.900 LEK
14.300 LEK
Shuma e kursyer: 3.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • L
 • M
 • S
 • XS
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Nike SPORTSWEAR TECH FLEECE WINDRUNNER W FULL-ZIP HOODIE është bluzë me zinxhir për femra nga koleksioni Windrunner. Dizajni klasik i Chevron Windrunner sjell rehati dhe mbrojtje superiore nga kushtet e pafavorshme të motit. Pambuku i butë jep një ndjenjë ngrohtësie dhe komoditeti gjatë gjithë ditës. Nike TECH FLEECE është një pëlhurë inovative e thurur, e cila siguron ngrohtësi dhe rehati superiore. Xhepat anësorë janë praktikë për ruajtjen e sendeve të vogla me vlerë. Kjo bluzë është një zgjedhje e shkëlqyer për të gjithë ju që jeni aktiv gjatë ditëve të ftohta. Marka Nike gjithmonë përpiqet për më të mirën për ju, kur bëhet fjalë për cilësinë, ashtu edhe kur bëhet fjalë për dizajnin.
Specifikim:

 • Bluzë për femra
 • Prerje standarde e përshtatshme
 • Zinxhir me gjatësi të plotë
 • Kapuç
 • Përbërja: 69% pambuk, 31% poliester
 • Kodi i artikullit: CW4298-010

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Marka NIKE
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Ndarje themelore APP
  Lini një përshtypje
  Trenutno nema komentara

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  Atlete DJ0292-101
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  15.500 LEK
  Masa
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DZ4707-001
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  21.700 LEK
  Masa
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DR2948-100
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  18.600 LEK
  Masa
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DQ1471-100
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  18.600 LEK
  Masa
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DX3730-300
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  21.900 LEK
  Masa
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Bluza DV1996-612
  11.200 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Bluza CW4298-334
  14.300 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  17.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Bluza CW4298-623
  14.300 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  17.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Bluza DQ6224-010
  12.600 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  18.000 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS