në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Bluza

Për faqe

Bluza

Pročitajte

Asnjëherë më parë veshjet street style nuk kanë marrë kaq shumë vëmendje! Është e mjaftueshme për disa inspirues trendesh që t’i marrin ato dhe të bien në dashuri me modelet off-duty në të njëjtën kohë. Ky është pikërisht rasti, sepse elementët më goditës të stilit “off- duty” janë pa dyshim hoodie-t për meshkuj dhe për femra.

Duhet të luash pak që ti bësh hoodie-t një nga veshjet që ne dashurojmë dhe që na bëjnë të jemi gjithmonë të lumtur sa herë që i veshim. Ne zakonisht I zgjedhim ato në periudhën e udhëtimeve, për të cilën kemi pak veshje të përshtatshme, teksa ne tërhiqemi nga modele që nuk mund të klasifikohen si standarte. Ky është pikërisht rasti me produktet që gjeni në Dyqanin Online Buzz.

Influencerat e famshëm po garojnë për të na prezantuar me mënyra të reja dhe origjinale se si ne duhet të vishemi. Rreziku ja vlen totalisht për t’u ndërmarrë që origjinaliteti të jetë i vlerësuar, kështu që hoodie-t që i gjeni në Buzz mund të vishen me atlete – një element kyç i një perandorie mode atletesh. Modelet e famshme adidas Originals Superstar, Force dhe Stan Smith, ose variantet Nike Air Jordan, bashkë me basketball hoodies me logon e njohur Jordan e vendosur në mënyrë të përkryer, bëjnë pjesë në  veshjet “it” të zotëruar nga fansat e vërtetë të basketbollit.

Vishini ato poshtë xhupit tuaj dhe ndihuni të fuqishëm në veshje që konsiderohen si drejtuesi absolut i varianteve street style.

Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Marka
Mosha
Material/teknologji
Masa
Koleksionet
Çmimi
meshkuj
unisex
te-rritur
89 produkte
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza JF9141
8.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluza FN5326-133
11.500 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluza IS2939
7.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
10.200 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluza IS0255
7.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
10.200 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluza FZ4709-104
15.900 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluza FN5326-010
11.500 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza IS1403
7.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
10.200 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:8
Bluza FB7921-435
15.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:8
Bluza FB7921-276
15.900 LEK
Masa
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluza FZ4709-100
15.900 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza MT33559-MS
7.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
10.900 LEK
Masa
M
S
XL
Pročitajte

Asnjëherë më parë veshjet street style nuk kanë marrë kaq shumë vëmendje! Është e mjaftueshme për disa inspirues trendesh që t’i marrin ato dhe të bien në dashuri me modelet off-duty në të njëjtën kohë. Ky është pikërisht rasti, sepse elementët më goditës të stilit “off- duty” janë pa dyshim hoodie-t për meshkuj dhe për femra.

Duhet të luash pak që ti bësh hoodie-t një nga veshjet që ne dashurojmë dhe që na bëjnë të jemi gjithmonë të lumtur sa herë që i veshim. Ne zakonisht I zgjedhim ato në periudhën e udhëtimeve, për të cilën kemi pak veshje të përshtatshme, teksa ne tërhiqemi nga modele që nuk mund të klasifikohen si standarte. Ky është pikërisht rasti me produktet që gjeni në Dyqanin Online Buzz.

Influencerat e famshëm po garojnë për të na prezantuar me mënyra të reja dhe origjinale se si ne duhet të vishemi. Rreziku ja vlen totalisht për t’u ndërmarrë që origjinaliteti të jetë i vlerësuar, kështu që hoodie-t që i gjeni në Buzz mund të vishen me atlete – një element kyç i një perandorie mode atletesh. Modelet e famshme adidas Originals Superstar, Force dhe Stan Smith, ose variantet Nike Air Jordan, bashkë me basketball hoodies me logon e njohur Jordan e vendosur në mënyrë të përkryer, bëjnë pjesë në  veshjet “it” të zotëruar nga fansat e vërtetë të basketbollit.

Vishini ato poshtë xhupit tuaj dhe ndihuni të fuqishëm në veshje që konsiderohen si drejtuesi absolut i varianteve street style.