TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NIKE Bluzë JORDAN Jumpman
NIKE Bluzë JORDAN Jumpman
NIKE Bluzë JORDAN Jumpman
NIKE Bluzë JORDAN Jumpman
NIKE Bluzë JORDAN Jumpman
NIKE Bluzë JORDAN Jumpman
NIKE Bluzë JORDAN Jumpman
NIKE Bluzë JORDAN Jumpman
NIKE

NIKE Bluzë JORDAN Jumpman

Kodi i artikullit: 45B268-023
2.900 LEK
2.900 LEK
2.000 LEK
Shuma e kursyer: 900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
  • 12-13Y
  • 10-11Y
  • 8-9Y
  • 14-15Y
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Nike JORDAN Jumpman është një bluzë për vajza. Është prej pambuku të butë, e rehatshme dhe praktike për të gjitha aktivitetet e përditshme. Kjo bluzë është zgjedhja perfekte për ditët aktive të vajzës suaj të vogël. Dizajni modern do të kënaqë ‘’zonjat’’ e reja.
Specifikimi:
• Bluzë për vajza
• Përbërja: 100% pambuk
• Lejohet larja në lavatriçe

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë
Marka NIKE
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë vajza
Ndarje themelore APP
Lini një përshtypje
Trenutno nema komentara

Shtoni në veshje

Sačuvano u omiljne
Atlete DM9077-108
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
28.900 LEK
Masa
3.5Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Atlete DH9595-001
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
16.900 LEK
Masa
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Atlete DV3477-101
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
11.500 LEK
Shuma e kursyer 22%
14.700 LEK
Masa
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Atlete DM8960-801
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
26.900 LEK
Masa
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Atlete DV3477-100
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
11.500 LEK
Shuma e kursyer 22%
14.700 LEK
Masa
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y