në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Nike Bluzë Jordan Brand
Nike Bluzë Jordan Brand
Nike Bluzë Jordan Brand
Nike Bluzë Jordan Brand
Nike Bluzë Jordan Brand
Nike Bluzë Jordan Brand
Nike Bluzë Jordan Brand
Nike Bluzë Jordan Brand
Nike

Nike Bluzë Jordan Brand

Kodi i artikullit: FN6027-010
5.300 LEK
5.300 LEK
5.300 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • L
 • M
 • XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Bëjeni pjesë të garderobës suaj këtë bluzë Lifestyle për meshkuj Nike AIR JORDAN FLIGHT ESSENTIAL dhe nxirrni në pah stilin tuaj të bukur sportiv. E krijuar me pëlhurë të butë me përbërje pambuku, ofron rehati të jashtëzakonshme, duke e bërë atë ideale për veshjen e përditshme. Logot e shumta Jordan të vendosura në pjesën e përparme i japin prekjen përfundimtare dizajnit të veçantë sportiv, nxjerrin në pah markën më të mirë dhe e bëjnë më të lehtë zgjedhjen tuaj. Një bluzë e cila do të kombinohet me lehtësi dhe që do t’ju garantojë gjithmonë një stil të bukur dhe të veçantë nga të tjerët.

Specifikimi:

 • Bluzë Lifestyle për meshkuj
 • Mëngë të shkurtra
 • Logo Jordan
 • Përbërja: 100% pambuk

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluzë
  Marka Nike
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Trenutno nema komentara

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Atlete DV0833-600
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  9.500 LEK
  Shuma e kursyer 40%
  15.900 LEK
  Masa
  10
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FN3612-300
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  11.100 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  15.900 LEK
  Masa
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete DQ3984-104
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  10.800 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  21.500 LEK
  Masa
  11
  7.5
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete DM4044-400
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.800 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  13.500 LEK
  Masa
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete DQ7673-100
  Prosecna ocena:
  vlerësime
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.500 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  14.900 LEK
  Masa
  7.5
  8
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FJ3459-160
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  15.100 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  18.900 LEK
  Masa
  10
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluzë FN6029-100
  Çmimi 5.300 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluzë FZ4794-100
  Çmimi 4.700 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluzë FN6029-010
  Çmimi 5.300 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluzë FV3720-010
  Çmimi 5.300 LEK
  Masa
  L
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluzë FZ4794-010
  Çmimi 4.700 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluzë FV3747-100
  Çmimi 4.700 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  XS