në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Nike Produkte JUMPMAN
Nike Produkte JUMPMAN
Nike Produkte JUMPMAN
Nike Produkte JUMPMAN
Nike Produkte JUMPMAN
Nike Produkte JUMPMAN
Nike

Nike Produkte JUMPMAN

Kodi i artikullit: 9A0623-023
Kontrolloni disponueshmërinë
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruaj


Çanta e brezit Jordan JUMPMAN është një pjesë e veshjes e domosdoshme për stilin tuaj. Nëse ju pëlqen rehatia dhe komoditeti, atëherë kjo çantë është e mjaftueshme për të mbajtur të gjitha gjërat tuaja të vogla që ju nevojiten gjatë ditës. Rripi i rregullueshëm ofron përshtatje sipas nevojave tuaja. Ndarja kryesore me zinxhir do të ruajë gjërat tuaja dhe do t'i mbajë ato të sigurta. Dizajni i thjeshtë ka një logo të theksuar Jumpman, për të nxjerrë në pah preferencat tuaja të markës dhe stilit.
Specifikimi:

 • Çanta unisex
 • Logo Jumpman
 • Rrip i rregullueshëm

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Marka Nike
  Mosha Të rritur
  Gjinia Unisex
  Trenutno nema komentara

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluzë FQ3745-010
  4.700 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluzë FQ3774-010
  4.700 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluzë FQ3774-100
  4.700 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluzë FQ3764-100
  5.300 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluzë FQ3764-325
  5.300 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluzë FQ3745-113
  4.700 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL