në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Nike Produkte Heritage
Nike Produkte Heritage
Nike Produkte Heritage
Nike Produkte Heritage
Nike Produkte Heritage
Nike Produkte Heritage
Nike Produkte Heritage
Nike Produkte Heritage
Nike Produkte Heritage
Nike Produkte Heritage
Nike

Nike Produkte Heritage

Kodi i artikullit: DB0490-013
Kontrolloni disponueshmërinë
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruaj

Nike Sportswear Heritage është një çantë unisex që ju lejon të mbani lehtësisht të gjitha gjërat e nevojshme.Ndarje të shumta me zinxhir ruajnë dhe organizojnë në mënyrë të sigurt gjërat tuaja të vogla në mënyrë që ato të jenë gjithmonë të sigurta.Rripi i rregullueshëm ju lejon të përshtatni lehtësisht gjerësine sipas nevojave tuaja.Materiali poliestër i lehtë është i qëndrueshëm, rezistent ndaj konsumit dhe mirëmbahet lehtë.Grafika e kontrastuar Nike në pjesën e përparme thekson stilin delikat të atletikës.Kjo çantë unisex me pamje tërheqëse është ideale për veshjet e përditshme.
Specifikim:
• Çantë unisex
• Përmasat: 41x10x15cm
• Lehtë për t’u pastruar
• Përbërja: 100% poliester

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka Nike
Mosha Të rritur
Gjinia Unisex
Trenutno nema komentara

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluzë FQ3745-010
4.700 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluzë FQ3774-010
4.700 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluzë FQ3774-100
4.700 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluzë FQ3764-100
5.300 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluzë FQ3764-325
5.300 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluzë FQ3745-113
4.700 LEK
Masa
L
M
S
XL