në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NIKE Çantë e vogël HERITAGE
NIKE Çantë e vogël HERITAGE
NIKE Çantë e vogël HERITAGE
NIKE Çantë e vogël HERITAGE
NIKE Çantë e vogël HERITAGE
NIKE Çantë e vogël HERITAGE
NIKE Çantë e vogël HERITAGE
NIKE Çantë e vogël HERITAGE
NIKE

NIKE Çantë e vogël HERITAGE

Kodi i artikullit: DB0488-601
3.600 LEK
3.600 LEK
3.600 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • OneSize
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Nike Heritage Waistpack është një çantë që ju jep akses të lehtë dhe mbajtje më të lehtë të gjërave tuaja të nevojshme. Ajo ruan në mënyrë të sigurt gjërat tuaja në disa ndarje me zinxhir dhe organizon sendet e vogla të nevojshme në mënyrë që ato të jenë gjithmonë pranë jush. Rripi i rregullueshëm ju lejon të rregulloni lehtësisht çantën sipas nevojave tuaja. Materiali i fortë poliestër është i qëndrueshëm dhe nuk kërkon mirëmbajtje të veçantë. Grafikat Nike në pjesën e përparme të çantës theksojnë në mënyrë delikate stilin tuaj sportiv.
Specifikim:

 • Çanta sportive për të rritur
 • Përmasat: 41cm x 10cm x 15cm
 • Rrip i rregullueshëm
 • Përbërja: 59% najlon, 41% poliester

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Çantë e vogël
  Marka NIKE
  Mosha Të rritur
  Ndarje themelore Pajisje
  Gjinia Unisex
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në buzzsneakers.al.
  Trenutno nema komentara

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Çantë e vogël DB0488-824
  2.500 LEK
  Shuma e kursyer 31%
  3.600 LEK